Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Życzę wszystkim poznanym i Tym jeszcze nieznanym Klubowiczom zdrowych, pogodnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia.

Aby spędzili we własnych domach najmilsze Święta.

Zaś Tym, którzy realizują te marzenia lub się do nich przymierzają, by się one spełniły jak najprędzej.

Niech nic nie zmąci Radości Tych Świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

bardzo mi doskwiera ten utrudniony dostęp do sieci.

Za to z wyprzedzeniem uda mi się Wam złożyć życzenia pogody ducha, miłości i ludzkiej dobroci wokół WAS oraz cieprliwości dla naszych Bliskich :) na ten nowy rok 2005 . Dziękuję za życzenia świąteczne.

Edzia, zostało mi jeszcze trochę moczki, i kawałek sernika. Dom czeka na gości, jak trzeba nowe ciasta też się znajdą :D.

W tym roku urządzamy hucznego sylwestra, będzie z 10 par do tego po dwójce dzieci na parę ( tak c.a.) .... ale to i tak nie będzie jak za czasow studenckich, kiedy w chatce w górach moich przyszłych wówczas treściów urządziliśmy sylwestra na 50 osób :)

Psychicznie przygotowuję się już do majówki forumowej, i mam nadzieję że po nowym roku mój kochany J. wreszcie podłączy jakiś modem w domu....

Jeszcze raz serdecznie i poświątecznie pozdrawiam.

gaga2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieco spóźnione, ale nie mniej serdeczne życzenia

spełnienia wszystkich marzeń w Nowym Roku

od Edzi z Rodzinką...

P.S.

W Sylwestra odkryłam wspaniałe miejsce na kulig, niech no tylko śnieg spadnie...

I jeszcze.... trzymajcie kciuki za mnie od początku tego roku ....NIE PALĘ / rzuciłam papierochy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...