Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

to już 44godz. GRATULUJĘ :lol:

 

Dziękuję...niestety nie jest lekko, właśnie mnie skręca głód nikotynowy.

 

jak śnieg spadnie to sprawdzimy 8) :lol: :wink:

 

Mam nadzieję, że ta wiosenna pogoda się zmieni i jeszcze przyjdzie zima z śniegiem w tym roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nieco spóźnione, ale nie mniej serdeczne życzenia

spełnienia wszystkich marzeń w Nowym Roku

od Edzi z Rodzinką...

P.S.

W Sylwestra odkryłam wspaniałe miejsce na kulig, niech no tylko śnieg spadnie...

I jeszcze.... trzymajcie kciuki za mnie od początku tego roku ....NIE PALĘ / rzuciłam papierochy/

I bardzo dobrze

Bo co to za kurzenie "cudzesów" skoro nie chcą częstować. A zima jeszcze będzie, jak nie w tym roku to.........w następnym. :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już 44godz. GRATULUJĘ :lol:

 

Dziękuję...niestety nie jest lekko, właśnie mnie skręca głód nikotynowy.

 

jak śnieg spadnie to sprawdzimy 8) :lol: :wink:

 

Mam nadzieję, że ta wiosenna pogoda się zmieni i jeszcze przyjdzie zima z śniegiem w tym roku...

A kogo tu skręca??? żodnygo kurzynio - bombona myntalowygo i...........co niy co na litera "p" i...... pomoże :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... właśnie zaczyna padać śnieżek... 8) 8) 8)

To tyż na p :wink:

Ino kaj tyn śniyg , bo u mnie ino dyszcz i toplawica :wink: :D

A tak poważnie to chyba rozpoczne sezon budowlany, bo mi sie cnie ( gorzołka sie skończyła :wink: ) A co u was ? Dachy nie przeciekają ? A może ktos grunta robi ? :wink: bo murowac w deszczu to nie za bardzo.

A czy zrobiliście już bilans ? a harmonogran robót na ten rok ? a skok na bank już opracowany ? Mi został do wykonania jeszcze tylko ten bank :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Jestem prawie nowy i zaczynam pod koniec marca w Piekarach Śląskich. JEstem na etapie rozeznawiania cen materiałów w okolicznych hurtowniach, które zamirzam kupić w przyszłym tygoniu, bo ceny chyba pójdą w górę. Na razie pod uwagę barny jest Builder w TG, Rolbud w Radzionkowie i KEM w DG, z Hadexu w Piekarach chyba zrezygnuję bo obsługa jest olewająca, bez "jaj" i wiedzy, a i ceny chyba beznadziejne, sam się zastanawiam jak oni prosperują. Mam nadzeję, że wszyskie uzgodnienia zdołam załatwić i będę walczył przez kolejne etapy jak większość z Was :cry: :roll: no cóż ,ale na własną prośbę, a takie miałem ułożone życie :D pozdrawiam Górnoślazaków i Zagłębiaków!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotokon, jak "moi" górale mi wybudują (nota bene też w maxie), to dam Ci namiar :wink: ... a tak na poważnie to chyba są solidni, bo rozmawiałem z ludźmi w Suchej Gorze gdzie budowali i kolegą z Czeladzi, któremu podwyższali piętro, i wszyscy byli zadowoleni, ja jestem umówiony na kopleks z więxbą i pokryciem dachu w dachówce. przy okazji kupowałeś już maxa, a jeżeli tak to za ile i gdzie

 

dzięki za info o sąsiadach, ale jakoś ich nie znalazłem w tym wątku, no ale przeszukać ten wątek to też nie jest tak hop siup :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, coś koło tego, tzn. zaczyna na wiosnę jak Bóg da i partia pozwoli :p .

A jeśli chodzi o śnieg, to nie wierzcie telewizji, ona kłamie, śnieg w górach jest i warunki narciarskie w Szczyrku są nadal bardzo dobre. Wiem, bo przed godziną wróciłam z 2 dniowej imprezy narciarskiej i nóg nie czuję. Ale się najeżdziłam do woli. Słowem sezon narciarski 2005 rozpoczęty. Dla zainteresowanych warunki są na bank dobre na Białym Krzyżu,Golgocie, Solisku i Małym Skrzycznem. Śnieg wprawdzie jest cięzki, ale słońce świeciło przez ostatnie 2 dni pięknie, ludzi niewiele tak naprawdę, bo pewnie wystraszyli się dodatnich temperatur, (jak na wiosnę), a tam prawdziwa zima. Jedynie ruskich, białorusinów tak dużo, że za chwilę sama zacznę z rosyjskim akcentem mówić.

Tak więc nic tylko na narty!!!

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj enya, ja chyba na narty tera już nie będę miał czasu :( ale tak szczerze mówiąc do Szczyrku nie lubię jeździć w weekend, a inne dni znowu nie mam czasu, za to szczrze polecam zagraniczną stronę Wielkiej Raczy, stok pięknie oświetlony, wyciąg krzesełkowy czteroosobowy, od nas można śmiało wyjechać po pracy , pojeździć do 22.00 i wrócić na około 0.30. Inna bajka :lol:

 

TAk na marginesie miło poznać kokoś z Piekar! Czy zdradzisz sekret gdzie będzie Twoja inwestycja i jaką strategię przyjęłaś (mateiały , hurtownie etc) z chęcią podzielę się doświadczeniami :wink: pdzr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...