Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Baju, baju do dziennika Jolli


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 98
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam sąsiadke ;-)

Naprawde, az milo popatrzec jak rosną twoje mury, dziasiaj zawiozłem na swoją budowę dysperbit i poogladalem troche twoje postepy.

Co do komiów, to mam pytanko, czy ta cena 5900 za kominy to cena za 2 pojedyncze Rondo plus 20, czy moze za jakis zespolony komin z dwoma ciagami? Musze przyznac, ze cana jest juz calkiem niezla i chyba znowu bede musial usmiechnac sie do ciebie po namiary na tego konsultanta.

 

Co do powiekszenia pokoju poprzez dolozenie belki stropowej, mozesz napisac troszke wiecej, gdzie ta belka i gdzie te dodatkowe centymetry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybraliśmy komin rondo 18 i rondo plus 18 wysokość 8,33. Jeszcze wczoraj miały być 20 , ale kominkarz powiedział,że jeśli kominek nie jest jedynym źródłem ciepła to nie musi byc taki duży przekrój, natomiast do pieca producent też nie wymaga wiekszej średnicy, niektóre modele mają średnicę od 14 do 16.

W dzienniku opisałam sprawę belki stropowej. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Widzę, że budujemy z tego samego PTH, czyli 30 P+W, czyż nie?! Bardzo ładnie wychodzi Twoim murarzom murowanie - ściany równiutkie, niepochlapane zaprawą, fugi cieniutkie i równiusieńkie. Brawo!!!

A poślizgami się nie przejmuj, nie w tym tygodniu, to w przyszłym zalejesz swój stropik ;) ważne, żeby było równo i dokładnie :D

 

Pozdrawiam

 

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gryfpc

Dzięki za słowa otuchy, masz rację nie ma się gdzie śpieszyć zwłaszcza ,że nie planujemy przeprowadzki w tym roku. Ekipa faktycznie bardzo dokładna, szef mierzy wszystkie kąty, piony i poziomy na okrągło. Zalewanie we wtorek, jak widzę z twoich komentarzy i zdjęć nie tylko stropu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...