Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek Arcobaleno


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Słów brakuje. Wygląda fantastycznie :D. Podziwiam też talent operowania sprzętem, bo zrobić TAKIE zdjęcia to prawdziwa sztuka :).

Z wrażenia zapomniałam się uprzejmie przywitać :). A skoro już jestem przy głosie, to życzę pięknych, radosnych Świąt. W towarzystwie takich Aniołków atmosfera murowana :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie łechcecie po mej próżnosci ;)

Dziękuję Wam pięknie za tyle miłych słów - bo nastarałam się mocno - no ale to głównie z tym malowaniem - bo Wikcia uczepiona mojej nogi jak stałam na drabinie wcale nie ułatwiała mi zadania ;)

 

Choinka spryskana wlaśnie śniegiem w sprayu - fajny efekt takiego właśnie wypełnienia i "przytulności" - że też dopiero w tym roku na to wpadłam ;)

 

Dziękuję za życzenia świąteczne i gratulacje - bardzo się cieszę z tego wyróżnienia :)

 

Jutro mam w planach zrobienia dekoracji na drzwi wejściowe - mam nadzieję, ze mi się uda - bo już czas najwyższy ku temu!

 

A w ogóle...co to za pogoda jest! Normalnie ZIelono Miii ;) Mam nadzieję, ze zima sobie o nas nie przypomni na przedwiośniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psosin - taaaak - dokładnie belgijski śnieg w sprayu - choć musiałam odszukać opakowanie po tym jak to napisałaś, bo nawet nie wiedziałam, ze to się tak nazywa ;)

No i psikałam tak z dość bliska, bo wtedy najlepszy efekt (z daleka pryskane będzie tak szarawo wyglądać tylko) - najpier same końcówki a potem też w głębi gdzie mi się wydawało, ze puste plamy są :)

 

Dziękuję w ogóle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jednak napadało dziś śniegu, tak jak wczoraj chciałaś ;)

 

arco przepiękna choinka! I w ogóle ten cały wystrój na biało! Przez to wszystko weszłam na Twojego bloga i tak mnie pochłonął, że nawet nie zauważyłam a to już 13!

Robisz fantastyczne zdjęcia wcześniej pięknie poczynionych przez siebie dekoracji, masz śliczny dom i cudowny ogród i najważniejsze - Twoje córki są czarujące! Ahhh idę jeszcze poczytać do 15 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...