Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek Arcobaleno


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...

Podłogę normalnie odkurzam i myję zwykłym ajaxem a od czasu do czasu jakimś sidoluxem do paneli - nie roztkliwiam się nad nią bo zwyczajnie nie mam na to czasu :wink:

 

Kurczę..w ogóle brajuke mi czasu na wszystko ostatnio :roll:

Ledwo zdażę podlac wszystkie roślinki i popatrzeć jak rosną a tu juz wieczór i trzeba Julę do snu szykować..

A meżowi też coś ten taras nie idzie - zabiera się do niego i zabrać nie moze..ostatnio zdjął go z betonowych bloczków i posadowił bezposrednio na podłożu, bo stwierdził, ze na takim podwyższeniu to będzie wygladać jak tancbuda :lol:

Drewno na belki na zadaszenie już zamówione - moze na dniach przywiozą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mąż wyciągnął wszystkie dechy na taras i rozłożył je na "konstrukcji" zeby podeschły...już widać jak będzie wygladał :D

 

Dziś od rana świeci piękne słońce a ja rozsunęłam delikatne zasłony i wyszłam na ten prowizoryczny taras w lekkim szlafroczku na boso...cudnie po prostu..deski nagrzane od słońca pachnące lasem...już nie mogę się doczekać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mąż wyciągnął wszystkie dechy na taras i rozłożył je na "konstrukcji" zeby podeschły...już widać jak będzie wygladał :D

 

Dziś od rana świeci piękne słońce a ja rozsunęłam delikatne zasłony i wyszłam na ten prowizoryczny taras w lekkim szlafroczku na boso...cudnie po prostu..deski nagrzane od słońca pachnące lasem...już nie mogę się doczekać :D

 

My też :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arcobaleno - właśnie oglądam zdjęcia Twojego domu. Bardzo ładnie go urządziłaś - super schody :D Nie mogę się doczekać zdjęć tarasu.

 

Mam jedno malutkie pytanko - gdzie dokładnie znalazłaś te obrazy (są super :D):

 

http://img253.imageshack.us/img253/9591/10589dcsa9.jpg

http://img175.imageshack.us/img175/6540/10332dckl9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acrobaleno - dzięki za info :D Teraz wiem na jakiej stronie szukać zakładki "dom i ogórd" :D Własnie przeszukuję allegro - dalej jest mnóstwo obrazów w takim stylu. Mam nadzieję, że uda mi się je znaleźć.

 

a propos tarasu - z jakiego drewna będziesz miała taras?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze sosny :wink: Mam nadzieje, ze nie bedzie duzego problemu :roll:

Chciałoby sie inne, ale tyle rzeczy jest do zrobienia...elewacja na garaż, brama garażowa, stół i krzesła do salonu, meble do sypialni, salonu, gabinetu.....ojjj lista jest długa..przydałoby się jakis numerek ustrzelić :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...