Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek Arcobaleno


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witam

 

Piekny taras :D

Czy belki na tarasie, podtrzymujace zadaszenie sa robione z klejonego drewna?

Przymierzamy sie wlasnie zadaszenia czesci tarasu ale prawie kazdy mi mowi, ze belki musza byc "klejone" ...inaczej drzewo po 2-3 latach zacznie sie skrecac i wypaczac :roll: ..... sama nie wiem czy maja racje...

Czy moglabym prosic nr do wykonawcy tego przepieknego tarasu ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witajcie ! :D

Wstyd normalnie tak własny wątek zapuścić i w zapomnienie puścić :lol:

Ale, że zmiany małe/meblowe się szykują to pomyślałam, ze się poradzę...

Ale o tym potem...

 

Najsamprzód (tak mówi moja babcia :o :lol: ) jeszcze raz dziękuję za miłe słowa dotyczące tarasu :D Fotele bujane jak już słusznie napisano są z ikei i naprawde super się sprawdzają w roli leżaków :D

Belki podtrzymujące nie są klejone i rzeczywiście jest ryzyko (a wręcz pewnośc) wypaczenia ale mam nadzieję, ze nie będzie tak źle :wink:

Taras nie zaciemnia o dziwo salonu - właśnie siedzę naprzeciwko okna tarasowego i wciąż mocno razi w oczy jak zaświeci słońce,dodatkowo widok tarasu zamglony przez firany jest rewelacyjny :D

 

Zamówiliśmy w końcu stół i krzesła do salonu, takze ogrodowy komplet wywędruje niedługo tam gdzie jego miejsce...ufff !! i mam nadzieję, ze dzięki temu w salonie zrobi się więcej miejsca bo stół jest 90 x 90 (rozkładany ) identyczny jak w kuchni (ten sam model) i krzesła są dużo mniejsze - stół już przyszedł na krzesła wciąż czekamy (nie jest to komplet).

No i aktualnie na tapecie narożnik do salonu :D Mam już wybrany model, wczoraj przyszły próbki skóry - jeden kolor super pasuje do ściań (prawie ten sam odcień) także wybór już prawie padł - teraz tylko zamawiać i czekać 4 tygodnie (niestety :roll: ). Do tego od razu zamówimy pufkę, która stanie pod oknem w wiatrołapie bo pusto nim strasznie i zarazem udogodni codzienne zakładanie butów :wink:

 

A tak to wygląda - co sądzicie?

http://img299.imageshack.us/img299/4074/naronikpw6.jpg

 

i pufka

http://img378.imageshack.us/img378/9544/16946482de3.jpg

 

a w związku ze zmianami mam cały czas problem co zrobić z pustą scianą pod którą ma stanąć narożnik....wciąż nie wiem czy zawiesić tam obrazy czy moze zdecydwać się na szablon.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narożnik rewelacyjny. Szukam czegoś takiego ale kanapy 3, 2, 1. Właśnie takiego pikowania szukam. Siedzisko pikowane, boki gładkie, proste kształty. Daj mi znać proszę jesli mozesz gdzie to można kupić i ile kosztuje.

 

A ze scianą zaczekaj. Postaw narożnik i wtedy coś zdecydujesz. Tak będzie najlepiej. Zobaczysz wszystko w innych wymiarach jak juz stanie narożnik. Z tym się nie spiesz. Czasem warto poczekać. Oba pomysły są dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acrobaleno, narożnik super :D

 

Czegoś takiego właśnie szukałam do siebie :D Nie wiesz czy robią to w wersji lustrzanej - to siedzisko pasowałoby mi po lewej stronie. Czy robią do tego jakieś fotele? Czy mogłabyś podać namiary na sklep gdzie to cudo można kupić i ile kosztuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny narożnik firmmy Agpol,

http://www.agpol.com/

wersja lustrzana jest ale sofy i foteli raczej nie. Narożnik nazywa się Pezzaro - dostępny w e-sklepie.

Dostałam różne próbki skór w odcieniach beż/krem/ecru i chyba jednak najlepiej wygląda ten, w której jest na zdjęciach bo wszystkie inne idą w żółty a ja chcę jednak chłodniejszy odcień, zeby pasował mi do ścian i do fiuuuletowych dodatków 8) (poduszki już kupiłam :D ), które sobie wymyśliłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluszku - niestety nie widziałam narożnika w realu i ubolewam nad tym troszkę...ale jest taki jak chciałam - niski, szeroki i przede wszystkim bardzo podoba mi się wizualnie, wiec myślę (mam nadzieję), ze będzie ok :wink:

Ale zeby być już całkiem spokojną jedziemy dziś objechać trochę salony meblowe - a nuż coś mnie powali na kolana :wink: Jeśli nie - zamawiam !

 

Edyta - ekspertem nie jestem, ale słucham uważnie poleceń babci :wink: pytałam o oleandra wczoraj, czy go moze schować już i czy do domu można - babcia na to, ze jeszcze za wcześnie trochę bo mój kwitnie - jak przekwitnie można przyciać i wstawić do garażu najlepiej blisko okna, bo w domu będzie im za ciepło - szczególnie, ze u mnie podłogówka.

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...