Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek Arcobaleno


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hejka :D

Dario - dzięki za soczek wciągnęłam na śniadanie :D

 

aka z Ina - suwaczek jest a jakze - dzięki za gratukacje :D

 

Monia - ano - rośnie sobie powolutku :D Ja oprócz mdłosci, z resztą coraz już mniejszyć zadnych ciążowych oznak nie mam - za tydzień mam usg to podejrzę Mojego Malucha :D

 

Ostatnio mam faze ogrodową, jak tylko słońce zaświeci to wylatuję na ogród - robię sobie rabatę kwiatową przy tarasie - w połowie już przekopana (ziemia miękka, więc kopie się łatwo), roślinki z allegro już przyszły, czekają na wsadzenie :D

Bratki pysznią się na parapetach.. tylko ciepełka trochę brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dario - wiesz, ze chyba tak :D Ale w pierwszej nie byłam taka radosna - chyba wpływ ma tu jednak pora roku - w pierwszej większość przechodziłam zimą..te grube ciążowe rajdy, kozaki, które pod koniec ledwo wkładałam na nogi a zdejmować sama nie miałam siły :roll: Nedopinająca się kurtka..ehh - teraz jest zdecydowanie lepiej .. póki co hehe bo jak przyjdą upały i spuchnę jak balon to też mi nie bedzie do smiechu :lol:

 

Daniel wczoraj zamontował mi kratki do powojników i innych przy tarasie :D Moje powojniki na zeszłorocznej brązowej i uschniętej plątaninie pusciły mnóswto opączków...nie wiem czy mam je podciać czy tak zostawić..

 

Dziś piękne słoneczko świeci, ma byc coraz cieplej :D Kawka i drugie śniadanko zjedzone na ławce przed domem :D

A zaraz jadę do mniasta na pocztę i chyba zajdę do Happy Mum (świetny sklep dla cieżarówek) i kupię sobie jakieś wiosenne spodnie z miejscem na rosnący brzuszek bo już zaczyna mu się ciasno robić w normalnych spodniach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że rabata kwiatowa wokół tarasu gotowa :D

Wszyscy solidnie pracowali (ja, mąż, znajomi i babcia :wink: ) w międzyczasie wiosenny grillek na tarasie - ahh :D Kupiłam nowe zielone poduchy na krzesła, podkładki na stół i oczywiście parę pierdołek typu wazoniki, lampioniki, jakaś donica..ale już jest bosko :D

Krokusy już przekwitają, teraz rozwinęły się hiacynty a i żonkile lada dzień się otworzą, bo już pąki, nabrzmiałe, żółte..tulipan jeden już się pyszni a reszta też niebawem w rozkwicie...pięknie jest :D

 

Nelli - dziękuję za niezapominajki - moje już na rabacie - pewnie i one niedługo się pokażą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :D

Ja sie czuję super, choć jakieś małe przeziębienie się przypałętało..najgorzej, że do Julki tez i prawdopodobnie znów do żłobka nie pójdzie a ja mam taki zapiernicz w pracy, ze szok :o A z nią w domu to juz najwiecej narobię :roll:

 

Usg super :D Dohtor twierdzi, ze to dziewczynka :o choć na tym etapie to jeszcze można se pogadać :lol:

Najważniejsze, że wszystko gra, Maleństwo dobrze się rozwija, waży 7,8 g i od pupki do główki ma już prawie 7 cm :wink: Pięknie było wszystko widać - bijące serduszko, paluszki u rączek, buzię, oczka, nosek.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...