Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek Arcobaleno


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dario, Inka, Anjazzielonego, Aluba, Ania i Heniu - witajcie przedświątecznie ! :D

U nas w domu niestety humory nieco oklapły a to przez choróbska, które się jeszcze przed świętami przyplątały, Ja, Daniel i Julcia jesteśmy kaszlący i smarczący - aż dziw, że Wiki sie trzyma...mam nadzieję, że do świąt się wykurujemy i, ze malutką ominie :roll:

Co się z tym, wiąże to oczywiście Julka zostaje ze mną w domu, mam roboty po pachy, nie dość , ze w pracy wszyscy na hura przed świetami chcą mieć zamówienia to dodatkowo z dwójką dzieci w domu nie jest łatwo cokolwiek zrobić...dobrze, że grubsze sprawy mam porobione, ostatnie sprzątanie zostawiam na weekend...

Wtedy też mam zamiar ostatecznie udekorować domek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arcobaleno jeszcze pomarudze w sprawie firanek z woalu.

Poszlam do sklepu z wydrukowanym zdjeciem Twojej firanki, pani w jednym sklepie pokazala mi same swiecace i pogniecione materialy. Pani w drugim sklepie pokazala mi woal podobny do Twojego.

Firanke dzisiaj odebralam od szycia ale na oknie wyglada tak ciezko - jest chyba za mocno umarszczona (na 1 m karnisza mam 2,5 m materialu), no i obszycie bokow i dolu mi sie nie podoba. U Ciebie tego nie widac, czy Ty masz obszyte brzegi firanki, wisi ona na zabkach czy w tunelu, ile wiecej masz woalu niz dlugosc karnisza?

Bardzo bede Ci wdzieczna za pomoc, bo moja mam juz zapakowana do poprawki ale tak naprawde nie wiem jak ja poprawic zeby uzyskac taki efekt jak u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc tak - mam porobione tuneliki i delikatnie obszywane brzegi, ale tak jak najmniej się dało, żeby nie było widać. Zadnych udziwnień, marszczeń, taśm, nic. Nie pamiętam już ile jaka jest szerokość pojedyńczych zasłon, ale marszczenia nie ma dużo, więc trochę tylko dłuższe niż połowa karnisza :wink:

A tak wygląda całość.

http://i48.tinypic.com/wcoa5l.jpg

Zdjecie ciemne bo za oknem snieg :D :D :D i słońca nie ma i nijak się nie dało zrobić ładnego zdjęcia na szybko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc tak - mam porobione tuneliki i delikatnie obszywane brzegi, ale tak jak najmniej się dało, żeby nie było widać. Zadnych udziwnień, marszczeń, taśm, nic. Nie pamiętam już ile jaka jest szerokość pojedyńczych zasłon, ale marszczenia nie ma dużo, więc trochę tylko dłuższe niż połowa karnisza :wink:

A tak wygląda całość.

http://i48.tinypic.com/wcoa5l.jpg

Zdjecie ciemne bo za oknem snieg :D :D :D i słońca nie ma i nijak się nie dało zrobić ładnego zdjęcia na szybko :wink:

 

Dzieki Ci dobra kobieto :p !

Zaraz lece z ta firanka do poprawki :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świąt pięknych śnieżnych,

mrozem malowanych.

Prezentów tylko takich...

długo pamiętanych.

Sylwestra w tańcu szalonego

w szampanie skąpanego.

Zaś w Nowy Rok gdy zajdzie księżyc

a świt się światem rozniesie

niech jeszcze raz przyjdzie św.Mikołaj

i ...spod stołu podniesie!

Boże narodzenie to czas,

by przesłać Ci najserdeczniejsze życzenia

miłości, spokoju i radosnych chwil

spędzonych w gronie rodziny

życzy Martyna

 

http://images49.fotosik.pl/240/a9c9831cb21308e1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do prośby powyżej - zdjęć nigdy za wiele :D

 

I przesyłam swiąteczne życzenia

 

http://lh5.ggpht.com/_XawdS2UxV-E/Sy40T-qHIWI/AAAAAAAADCo/l6MqDGrqgEY/MiscChristmasCard-023A.jpg

 

Magia świąt to dziecięca wiara w Świętego Mikołaja, spokojna rozmowa z bliskimi przy kominku, rozleniwiony telefon, zaspany budzik i śnieg, który nie jest utrapieniem. Magicznych Świąt Bożego Narodzenia życzy Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...