Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek Arcobaleno


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Arco...piękny masz dom i piękne zdjęcia robisz, ale dzieciaczki sa najśliczniejsze. To mówię ja mama dwóch smyków.

 

Chciałam się Ciebie poradzic w sprawie farby. Dopadł mnie ostatnio szał i przemalowuję wszystko na biało...pojemniczki, pudełka, koszyczki.....powiedz mi jakiej farby ty używasz, bo ja kupiłam chyba jakies badziewie..coś do drewna, wikliny.....

 

i może jeszcze ktos mi podpowie jaką bejcę kupić do pomalowanie belek na poddaszu, które będą widoczne, ma to być i ładne i praktyczne coś w kolorze dębu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arco sypialnia wyglada super no i fotki piekne. My też chorowaliśmy...wszyscy...i przedwczoraj bylismy pierwszy raz na spacerze od dłuzszego czasu, bez męża bo ten nadal walczy z zapaleniem pluc...i sniegu u nas masaaaa...przynajmniej Dzieciaczki mają radochę. Dużo zdrówka zyczę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Arco wpadłam się przywitać , już kiedyś podglądałam ale nie miałam czasu pisać....

Masz śliczne Córcie, wspaniały dom i zdolnego męża :)

Robisz piękne rzeczy i cudne torty.. tak z zamiłowania czy zawodowo?

 

Właściwie wpadłam zapytać o Twój taras...

Jak się sprawuje? czy konstrukcja na 6 podporach jest wystarczająca?

Czy jest stabilny?

Czy niż nie wysadza go?

I czy jeszcze raz zrobiłabyś taki sam? Nie chodzi mi o rodzaj drewna, lecz o konstrukcje i pomysł....

Mam podobny do wykonania i dylematy czy stopę wylewać, czy kłaść bloczki....

Ile osób tyle opinii i rad....

 

Arnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przyłączam się do pytań dotyczących tarasu i jednocześnie prosze o opinie na temat zaciemnienia pokoju, przy którym taras stoi. Ja mam podobny problem z tym, że najwięcej zastanawiam się nad tym czy taki taras mocno zaciemni mi kuchnie, bo właśnie z kuchni będzie wyjście na niego. Poza tym nie mam żadnego innego źródła światła więc może zamiast tradycyjnego dachu położyć płytę poliwęglanową, która ochroni przed deszczem ale da światło. Tylko jak to w praktyce wygląda? Czy jest estetyczna? Szczególnie jesienią, kiedy liści pełno i czy nie będzie efektu szklarni? Jeśli ktokolwiek z was ma jakiekolwiek doświadczenie jeśli chodzi o zaciemnienie pomieszczeń przez taras będe wdzięczna, za każdą opinię i radę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...