Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

PRALNIA - gdzie wygospodarować miejsce, jak urządzić


Zalekawasaki

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 340
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ta pralnia z kanapa, stoliczkiem, kawa rozlozyla mnie na lopatki. Ja tez tak chce! ;). Juz wiem zrobie pralnie w salonie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malkul

takie coś może też wyjeżdżać z półki w szafie - u mnie będzie taki patent jak wreszcie na niego uzbieram :)

 

to 'moje' rozwiązanie jest o tyle fajniejsze że deska jest obrotowa po wyciagnieciu i moze byc równolegle do szafy. na zdjeciu powyzej wkurzalaby mnie bliskosc sciany przy prawej rece. ozywiscie to patent na prasowanie tuż przed wyjściem - na wielkie kopy prania się nie nadaje

Edytowane przez efilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam na oku hafele

http://c.meble.pl/gfx/meble/pl/akcesoria/60/1/s1056920202.jpg

 

jest też wersja szufladowa

tu wątek na ten temat

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?66627-deska-do-prasowania-do-zabudowy-jak-to-zrobi%C4%87

 

w katalogu hafele (nie wiem tylko czy link się otworzy, gdyby nie to trzeba wejsc przez hafele.pl na katalog online) są wszystkie trzy typy - włącznie z tą ścienną

 

http://easylink.hafele.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/HDE-INT-EasyLink_HDE-INT-Site/en_EN/-/EUR/Haefele_BrowseCatalog-Category;pgid=dsQI20E466c0008MrAQoYSaI0000IeRpdqec?CatalogCategoryID=9g3AqBlZujQAAAEeG6MHXCr7&NavigationSource=Image

Edytowane przez efilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, nie spodziewałam sie że znajdę wątek na temat pralnio suszarni, super bo i ja mam takie "coś"w planach w nowym domu. W tym celu pomniejszyłam dolną łazienkę i zostawiłam tylko toaletę. Po kilkuletnim składaniu i rozkładaniu deski kilka razy w tygodniu postanowiłam mieć taką na stałe. No oczywiście zlewik (nie pamiętam kiedy ostatnio prałam ręcznie:) ale do mycia np.butów szczególnie mojego 3latka) pralka, suszarka. Kratkę w podłodze też mam. Jak tylko będzie się czym pochwalić to zrobię fotkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak jeszcze na temat Siemensa.

To ja polecam. Pralkę mam od 7 lat - nigdy nic się z nią nie stało (odpukać). Działa bezserwisowo i bezstresowo - a prania sporo - 2 małych dzieci....

 

Więc ja do Siemensa mam zaufanie - tym bardziej ciesze się, że można je stawiać w zestawie pralka+suszarka w słupku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również przewiduję w domu miejsce na oddzielną pralnię. Będzie miała wejście z garderoby, a z łazienki będzie otwór w ścianie na brudne pranie. Kolejne drzwi w łazience (te do pralni) całkowicie psułbyy wystrój łazienki. A w praktyce ma wyglądac to tak.

pralnia..jpg

Może jeszcze jakies rady? To dopiero projekt.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o urządzeniu? Nie, ja już miałam pralko-suszarkę. Nie sprawdziła mi się. Pranie trzeba było dzielić na części żeby się wysuszyło. Po 2 godzinach suszenia wyciągałam jeszcze wilgotne. Ilość zużywanego prądu była dla mnie za duża jak na uzyskiwany efekt. Zresztą swetrów raczej w takiej suszarce nie wysuszysz, a to akurat zimą zajmuje dużo miejsca jeśli chodzi o suszenie.

 

Nie porównuj pralko-suszarki do suszarki kondensacyjnej. To jest tak jakbyś napisała że nie będziesz korzystać z suszarki do włosów bo kiedyś miałaś wentylatorek i kiepsko suszył ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porównuj pralko-suszarki do suszarki kondensacyjnej. To jest tak jakbyś napisała że nie będziesz korzystać z suszarki do włosów bo kiedyś miałaś wentylatorek i kiepsko suszył ;)

 

Dokładnie!!! Jak brakuje miejsca na suszenie na sznurkach, albo nie chcesz ich mieć ze wzglądów estetycznych, jak również nie chcesz z tych samych względów suszyć na dworze (tak jak ja :p) kup suszarkę jako odrębne AGD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...