Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak Andre, Zosia-samosia, dom budował - komentarze.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 233
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...
Andre - tempo budowy miałeś wysokie, ale tempo pisania dziennika jest .....

... hmmm..... ..... umiarkowane :wink:

eee tam.... toć przecie nie jest to typowy dziennik, muszę sobie wszystko przypominać i szperać w archiwum.... ja strasznie ślamazarny jestem... jeszcze mi parę rzeczy do zrobienia zostało :oops:

a z tymi tempami to jest odwrotnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andre - tempo budowy miałeś wysokie, ale tempo pisania dziennika jest .....

... hmmm..... ..... umiarkowane :wink:

eee tam.... toć przecie nie jest to typowy dziennik, muszę sobie wszystko przypominać i szperać w archiwum.... ja strasznie ślamazarny jestem... jeszcze mi parę rzeczy do zrobienia zostało :oops:

a z tymi tempami to jest odwrotnie :wink:

 

:lol: :lol: :lol:

Żebyś tylko kiedyś nei został w tym archiwum - bo smutno nam bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej andre :D

no.no jestem pełna podziwu dla Twojej pracy,włożonej w swój domek.

Bardzo mi się podoba,taka mała parteróweczka.Moja parterówka w sumie też jest mała,tylko ten dach nieszczęsny mnie dobija.Też na początku myślałam o blachodachówce,ale za duzo odpadów mi wyszło po przeliczenu będzie chyba dachówka ceramiczna. :roll: ech w ogóle już po nocach mi się snią materiały budowlane,a nawet jeszcze nie zaczęłam. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Stelka za miłe słowa. Jeszcze wszystkiego w swoim domu nie zrobiłem. Ale powoli, powoli...

Budowa domu, szczególnie taką metodą jaką ja wybrałem to masa decyzji do podjęcia związanych m.in. z rodzajem materiałów, wyborem ekip do poszczególnych robót (niewszystko da sie zrobić samemu). A tu pułapek bez liku, łatwo się wpuścić w przysłowiowe maliny :D

 

Nie ma co się martwić, jak zaczniesz to i skończysz 8)

Pozdrawiam serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...