Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Slygado,

 

jakie wrażenia po obejrzeniu Barwnego na żywo?

Hejka.

Właśnie zakończyłem pierwszy dzień pracy, po krótkim urlopie, no i mam chwilkę aby napisać co nieco :lol:

 

Na wstępie ponownie dziękuję miłym ludziom B&J za możliwość zobaczenia domku na żywca :D

Jak podjechałem pod domek B&J to powiem szczerze, że miałem mieszane uczucia. Robiło się już ciemno, a mi przez głowę przebiegła jedna myśl: ale ten domek malutki :-? :lol: Zacząłem się zastanawiać, czy to jest to czego ja chcę :D

Ale to wszystko prysnęło jak bańka mydlana gdy weszliśmy do środka :p

Parter: wyciągnięta kuchnia to rozwiązanie nad którym się zastanawiałem, ale do końca przekonany nie byłem - teraz nie wyobrażam sobie tego domku w pomniejszonej wersji :-? B&J mają powiększony hol kosztem starej spiżarni, a oprócz tego znalazło się miejsce na spiżarnię w tej powiększonej kuchni, a kuchnia nadal wygląda przyzwoicie . Salon jak dla mnie w sam raz - no i miałem możliwość zobaczenia jak sprawdzą się dodatkowe drwi tarasowe, które konieczne są w moim przypadku. Jest bajka. Łazienka i pom. gosp. na parterze - wiadomo szału nie robią, ale spokojnie da się tam pomieścić to co wszyscy chcemy mianowicie prysznic. W gosp. znalazłem dość miejsca na pralkę i piec pod gaz. Tak więc gra gitara. Pokoik na dole nie jest zbyt wielki, ale na małą sypialnię tudzież gabinecik jest OK.

Schody pomyślane znakomicie :!: Zaczynają się równo ze ścianką dzielącą salon i hol i mają spocznik równiutki taki jak chciałem o czym pisałem już wcześniej (tak więc ten pomysł to zapożyczam bez pytania :wink: ) Okno nad schodami to rzecz bez której nie wyobrażam sobie tego miejsca :o Ciemno by tam było jak w D... - gafa projektanta jak nic :!: :!: :!:

Pięterko: tu brakło mi słów - szczena opadła :D :o

B&J mają powyciągane wszystkie pokoje na piętrze - nad taras i byłą werandę - ściankę podniesioną o dwa bloczki.

SZOK :!: te pokoje na poddaszu były ogromne :!: Czułem się jak by mi ktoś palnął w łeb i przeniósł do innego domu, niż ten, który widziałem jak podjechałem pod działeczkę :D Zarąbiście :!:

Pokój Inwestorów posiada oddzielną garderobę dostępną z pokoju - nie trzeba łazić w majtach po holu na piętrze.

łazienka jest podzielona ścianką i wygospodarowano tam miejsce na małą pralnię, a mimo to i tak wygląda na sporą :)

 

Ogólnie domek piękny. A jaka okolica - cisza i spokój, na uboczy naszego miasteczka :D

 

Polecam każdemu, kto się zastanawia nad projektem poszukać kogoś i jechać nawet z 200 KM - żadne wyobrażenia nie dadzą tego co na żywca 8)

 

A ja znikam, muszę zadzwonić do szefa powiedzieć mu o następnym urlopie bo właśnie mi się przypomniało - do zobaczenia w maju B&J :wink:

 

Nie wiem jak to się stało ale przeoczyłam Twój wpis. Rozumiem, że po zobaczeniu Barwnego na żywo jesteś już zdecydowany na 200%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to się stało ale przeoczyłam Twój wpis. Rozumiem, że po zobaczeniu Barwnego na żywo jesteś już zdecydowany na 200%.

Na domek to nawet na więcej - tylko wydarzenia ostatnio się potoczyły takim torem - mam nadzieję, że dobrym :D - że budowa może się trochę przesunąć w czasie, ale coś za coś :wink:

Nic pewnego - nic nie gadałem :lol:

 

Co nie zmienia faktu, że jestem tu dzień w dzień :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Cieszę się, że jest forum barwnego.

Własnie czytam i coraz bardziej przekonuje się do tego domku :D :D :D

Witam

Cieszę się, że jest forum barwnego.

Własnie czytam i coraz bardziej przekonuje się do tego domku :D :D :D

A co tam robiłeś chłopie na TemleBar :D

 

Slygado ja tam na TempleBar tylko zdjęcia robiłem :D

Czesm piwko :D :D :D

Ale generalnie zwiedzałem "miasto" mojej sister. Zostałem zaproszony by świata trochę zobaczyć. W tydzień zwiedziłem Dublin, Kilarney, Ring of Kerry - polecam i pare innych fajnych miejsc. W Storehouse of Guinness tez byłem :D I chyba nie musze dodawać, że też mi sie podobało. Obiecałem sobie, że do dziennika wkleje pare zdjątek coby go umilic niejako, ale jak czytałeś, jestem na etapie poszukiwań projektu i zostawiłem to na potem.

 

Dziennik czyta siostra. Może się odezwiie. Może sie znacie. Mieszka w centrum, ale zapomniałem jak sie to nazywa to miejsce. :D

 

Barwny jest OK. Ale wiecie jak jest z szukaniem...

Mnie już siły opadają. Ciagle cosik nie pasuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, dom nie zając nie ucieknie :lol: . Jak trochę poczekacie to z jeszcze większym zapałem ruszycie do budowy.
Dokładnie

8)

 

Monia to Twoja robota :lol:

http://nasza-klasa.pl/profile/8917382

 

Zdjęcie wstaw z góry strony :p

 

Pomysł niezły:)

A może lepiej by było klasę założyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, dom nie zając nie ucieknie :lol: . Jak trochę poczekacie to z jeszcze większym zapałem ruszycie do budowy.
Dokładnie

8)

 

Monia to Twoja robota :lol:

http://nasza-klasa.pl/profile/8917382

 

Zdjęcie wstaw z góry strony :p

 

Tak to moja robora. Z tym wstawianiem zdjęć to ja mam zawsze problemy. Może prześlę Ci hasło i longin i mnie wyręczysz :roll: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, dom nie zając nie ucieknie :lol: . Jak trochę poczekacie to z jeszcze większym zapałem ruszycie do budowy.
Dokładnie

8)

 

Monia to Twoja robota :lol:

http://nasza-klasa.pl/profile/8917382

 

Zdjęcie wstaw z góry strony :p

 

Pomysł niezły:)

A może lepiej by było klasę założyć?

 

Niestety, zakładanie klas jest zablokowane, nie da rady :( Próbowałam kilka razy i nie tylko ja ale nic z tego.

A wszystkich chętnych oczywiscie zapraszam :lol: Z naszego forum są już 3 osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, dom nie zając nie ucieknie :lol: . Jak trochę poczekacie to z jeszcze większym zapałem ruszycie do budowy.
Dokładnie

8)

 

Monia to Twoja robota :lol:

http://nasza-klasa.pl/profile/8917382

 

Zdjęcie wstaw z góry strony :p

 

Tak to moja robora. Z tym wstawianiem zdjęć to ja mam zawsze problemy. Może prześlę Ci hasło i longin i mnie wyręczysz :roll: ?

Zapodaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, zakładanie klas jest zablokowane, nie da rady :( Próbowałam kilka razy i nie tylko ja ale nic z tego.

A wszystkich chętnych oczywiscie zapraszam :lol: Z naszego forum są już 3 osoby.

 

Ooo, to Ci nowina. Kiedyś było mozna bez problemu :cry:

Ciekawe co się stało.

No tak, czy inaczej wykiwałaś ich i postawiłaś na swoim:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...