Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hallo kasia w !!! coś rzadko ostatnio tu bywasz a tymczasem ja widziałem twój wstępny plan kuchni, ładnie to wygląda, może pochwalisz się nim w naszej grupie ?

i jeszcze prośba jeśli dostałaś wycenę od zielonookiej to czy mogłabyś mi go przesłać na priva lub [email protected]

Z góry wielkie dzięki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Misi i Krzyśka

wczoraj projekt oglądał mój znajomy i jeśli chodzi o dach to też zasugerował wzmocnienie dachu,żeby był stabilniejszy,a architekt adoptujący nic o tym nie wspomniał :o

jeśli chodzi o mury (ściany zewnętrzne)to mam dylemat ytong czy zwykły BK,może coś doradzicie.z czego będziecie budować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo kasia w !!! coś rzadko ostatnio tu bywasz a tymczasem ja widziałem twój wstępny plan kuchni, ładnie to wygląda, może pochwalisz się nim w naszej grupie ?

i jeszcze prośba jeśli dostałaś wycenę od zielonookiej to czy mogłabyś mi go przesłać na priva lub [email protected]

Z góry wielkie dzięki!!!

 

Witaj Janusz!

To prawda ostatnio rzadko coś piszę, ale śledzę temat na bieżąco.

Jeszcze przede mną trochę papierów do pozałatwiania, a na złość jeszcze taki nienormalny sąsiad blokuje mi wszystko.

Dzisiaj lub jutro jedziemy z mężem do niego i kurdę musimy się dogadać.

Bo jak tak dalej pójdzie to nasz domek zaczniemy stawiać w 2008 :evil:

A ja bardzo chciałabym zacząć na wiosnę. Ale z tego co widzę to możę być trudno.

 

Jeśli chodzi o kuchnię to bardzo proszę oto moja wizja.

Dodam, że ustawienie mebli proponowane przez autora projektu przewiduje chyba lodówkę podblatową.

Ja wybrałam takie rozwiązanie, ponieważ moja wymarzona kuchnia musi mieć:

1. dużą lodówkę = nie podblatowa!!!

2. piekarnik wysoko!

3. stół w kuchni

 

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/h/9/9/7/20028097_d.jpg

 

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/h/2/9/4/20266564_d.jpg

 

A jeśli chodzi o wyceny to niestety nie mam nic. :cry:

Temat się urwał, ale spróbuję jeszcze raz go podbić. Może się uda. :wink:

 

W wątku o DELIKATNYM, jeden forumowicz miał wrzucić zdjęcia swojego właśnie wybudowanego domku.

Nie mogę się już doczekać i umieram z ciekawośći, bo parter DELIKATNEGO jest bardzo podobny do naszego BARWNEGO.

Bardzo jestem ciekawa jak to będzie wyglądać.

Pozdarwiam Barwnych ludzi!!! :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh co do zdjęć :

 

pierwsze zdjęcia robiłem ok godziny 18:00 w światłach samochodu, masochistom mogę przesłać na @ bo i tak nic nie widać żeby wstawić na forum

 

a teraz zdjęcie z dzisiaj 06.12.2006 godzina 09:00 :D

 

http://images1.fotosik.pl/289/87c5c267424e3106med.jpg

zazdroszczę, że już zacząłeś. Dużą masz działkę? My ledwo 640m2 i do tego z drzewkami i krzakami, a jak widzę kopanie to niezła rewolucja. Chyba trzeba Ci życzyć coby śnieg nie padał, a zimowa wiosna trwała jak najdłużej. Ijeszcze pytanie z czego budujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barwny to nasze marzenie - zatem razem z zonka zapisujemy sie do klubu budujacych C132 :):)

 

Powiem Wam szczerze ze przejrzelismy setki projektow. Zauroczyl nas wczesniej dom pod kasztanem ale jak znalezlismy C132 to od razu zmienilismy zdanie. Wlasciwie z zonka nie mamy zadnych uwag do ukladu wnetrz - jest tak jak chcemy. Ciekaw jestem jakie Wy widzicie "konieczne" zmiany ktore jednak powinnismy uwzglednic - moze sa jakies bledy o ktorcyh nie wiemy (pytanie do wlascicieli projektu)

 

Z budowa ruszamy na wiosne 2007 zatem juz niedlugo. Czekamy tylko na podzial dzialki (luty) i na akt wlasnosci:)

 

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Janson!!!

Po bardzo wstępnej rozmowie z konstruktorem na temat Barwnego, on zdecydowanie stwierdził, że kominek nie może być tam gdzie jest. Powinien znajdować się na ścianie koło schodów. Komin w takiej wersji znajduje się kilka metrów (nie wiem na oko 1,5 - 2m) niżej niż szczyt dachu. A tak podobno nie może być.

To jedyne zastrzeżenie co do projektu, oglądanego jedynie w katalogu.

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/f/7/2/5/20537732_d.jpg

 

Pozdrawiam nowego miłośnika Barwnego

:) kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazdroszczę, że już zacząłeś. Dużą masz działkę? My ledwo 640m2 i do tego z drzewkami i krzakami, a jak widzę kopanie to niezła rewolucja. Chyba trzeba Ci życzyć coby śnieg nie padał, a zimowa wiosna trwała jak najdłużej. Ijeszcze pytanie z czego budujesz?

 

 

nie wiem jeszcze.... cały czas myślę, chyba BK ale na 100% nie jestem przekonany

 

działka 10 arów- wymiary mam 20m x 50m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawcie mnie prosze jak sie myle - ten pierwszy komin z kuchni to wentylacja czy komin z okapu?:):)

 

Chyba tez pomyslimy nad przesunieciem kominka do sciany przy schodach

 

Ten komin o ile sie orientuje ma 3 wejscia . 1 -okap, 2 -wentylacja, 3 -wentylacja ze spizarni. A komin przenosze tez na sciane przy schodach jak chyba wiekszosc BARWNIAKOW :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Kasiu ładnie Wam wyszła ta wizualizacja kuchni. A próbowałaś może wizualizować łazienkę ? Jak się Wam uda to zrobić no to chyba Cię uściskam :roll: wirtualnie przynajmniej :wink:

 

Niestety Janusz nie będzie wirtualnych uścisków :wink: , bo nie mam projektu łazienki.

Ale jak tylko coś będę miała to obiecuję, że wstawię od razu.

Pozdrawiam kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Kasiu ładnie Wam wyszła ta wizualizacja kuchni. A próbowałaś może wizualizować łazienkę ? Jak się Wam uda to zrobić no to chyba Cię uściskam :roll: wirtualnie przynajmniej :wink:

 

Niestety Janusz nie będzie wirtualnych uścisków :wink: , bo nie mam projektu łazienki.

Ale jak tylko coś będę miała to obiecuję, że wstawię od razu.

Pozdrawiam kasia

 

Kasiu wysłałem Ci mailem, daj znać czy wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Kasiu ładnie Wam wyszła ta wizualizacja kuchni. A próbowałaś może wizualizować łazienkę ? Jak się Wam uda to zrobić no to chyba Cię uściskam :roll: wirtualnie przynajmniej :wink:

 

Niestety Janusz nie będzie wirtualnych uścisków :wink: , bo nie mam projektu łazienki.

Ale jak tylko coś będę miała to obiecuję, że wstawię od razu.

Pozdrawiam kasia

 

Kasiu wysłałem Ci mailem, daj znać czy wystarczy

 

Cześć Janusz!!!

Te wszystkie przekroje to ja mam :) :) :)

Chodziło mi o to, że nie mam zrobionej wizualizacji łazienki.

Kuchnie zrobiłam z ogólnie dostępnego programu do projektowania z IKEI.

Muszę poszukać jakiegoś prostego programu do wizualizacji łazienki.

A może ktoś zna taki prosty program???

Jak coś będę miała to wrzucam od razu :p :p :p

Pozdrawiam Cię Janusz

Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...