Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witamy wszystkich po dłuższej przerwie. w barwnym mieszkamy już od grudnia 2009, przeżyliśmy zimę stulecia i wszystkie ulewy :) cały czas wykańczamy, choć już bliżej niż dalej końca. oglądając inne domy coraz bardziej doceniamy bryłę i rozkład pomieszczeń naszego - jest bardzo przestronny, a po podwyższeniu ścianki kolankowej i podpiwniczeniu salonu mamy po podłodze ok. 220m2 :)

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cbb742e08336d81a.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/838fdf8a5ccc3d46.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a9499cbcb164312e.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy wszystkich po dłuższej przerwie. w barwnym mieszkamy już od grudnia 2009, przeżyliśmy zimę stulecia i wszystkie ulewy :) cały czas wykańczamy, choć już bliżej niż dalej końca. oglądając inne domy coraz bardziej doceniamy bryłę i rozkład pomieszczeń naszego - jest bardzo przestronny, a po podwyższeniu ścianki kolankowej i podpiwniczeniu salonu mamy po podłodze ok. 220m2 :)

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cbb742e08336d81a.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/838fdf8a5ccc3d46.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a9499cbcb164312e.html

 

Witam a można prosić jakieś zdjęcia ze środka barwnego a w szczególności łazienki na poddaszu. też chcemy budować wersję lustrzaną i jesteśmy ciekawi. a o ile podwyższona jest ścianka kolankowa? a jaka jest dokładnie w projekcie? [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahoj :D

 

Sporo wody w rzece upłynęło od mojej ostatniej wizyty, ale widzę, że pojawili się nowi fani Barwnego :)

No i super.

 

 

a gdzie dokładnie - też jestem z Aleksandrowa :)

 

Pozdrawiam.

 

jesteśmy z Adamowa Starego zaraz w prawo za restauracją Czarny Staw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Robys!

Mam prośbę o ile jeszcze przeglądasz wiadomości z Barwnego. Ja również będę budowała Barwnego c132a i jestem ciekawa jak wyglądają pomieszczenia na dole jakie mają wymiary szczególnie chodzi mi o kuchnię czy możesz mi przesłać kilka zdjęć albo same wymiary? byłabym bardzo wdzięczna. mój emeil: [email protected]

Pozdrawiam Justyna

 

Witam

 

Wygląd pomieszczeń na dole w moim barwnym praktycznie nie został zmieniony w porównaniu z projektem. Połączyłem tylko łazienkę z WC i wejście do niej jest z holu przy schodach. Kuchnia jest taka jak w projekcie i po roku mieszkania moge powiedzieć, że takie rozwiązanie się sprawdza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wygląd pomieszczeń na dole w moim barwnym praktycznie nie został zmieniony w porównaniu z projektem. Połączyłem tylko łazienkę z WC i wejście do niej jest z holu przy schodach. Kuchnia jest taka jak w projekcie i po roku mieszkania moge powiedzieć, że takie rozwiązanie się sprawdza!

 

Bardzo dziękuję za odpowiedź:p można jakieś fotki?:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
u nas dopiero w sobotę udało się zalać płytę, można w końcu trochę odetchnąć, teraz 2 tygodnie do wejścia dachowców, czas na ściankę kolankową, (i tu pytanie o ile ją podnieść, nie chce aby dom stracił fason i proporcję, z drugiej strony funkcjonalność, trzeba znaleźć kompromis ,zastanawiam się czy 1 pustak plus wieniec czy dwa pustaki, macie jakieś doświadczenia? ) do tego muszę się rozejrzeć za materiałem na dach, co do okien to polecają mi fakro lub roto, cena podobna, 78x140 okolo 970 zł, dachówka to będzie roben monzaplus czarno brązowa. niżej foto, tak jak pisałem zalaliśmy dodatkowo płytę nad podcieniem z przodu no i doszedł wykusz, płyta gr 16 cm, calość 18,5 kubika betonu.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas dopiero w sobotę udało się zalać płytę, można w końcu trochę odetchnąć, teraz 2 tygodnie do wejścia dachowców, czas na ściankę kolankową, (i tu pytanie o ile ją podnieść, nie chce aby dom stracił fason i proporcję, z drugiej strony funkcjonalność, trzeba znaleźć kompromis ,zastanawiam się czy 1 pustak plus wieniec czy dwa pustaki, macie jakieś doświadczenia? ) do tego muszę się rozejrzeć za materiałem na dach, co do okien to polecają mi fakro lub roto, cena podobna, 78x140 okolo 970 zł, dachówka to będzie roben monzaplus czarno brązowa. niżej foto, tak jak pisałem zalaliśmy dodatkowo płytę nad podcieniem z przodu no i doszedł wykusz, płyta gr 16 cm, calość 18,5 kubika betonu.

 

witam jakie koszty ponieśliście do tej pory? i jak z dachówką ile za metr położenia dachówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas dopiero w sobotę udało się zalać płytę, można w końcu trochę odetchnąć, teraz 2 tygodnie do wejścia dachowców, czas na ściankę kolankową, (i tu pytanie o ile ją podnieść, nie chce aby dom stracił fason i proporcję, z drugiej strony funkcjonalność, trzeba znaleźć kompromis ,zastanawiam się czy 1 pustak plus wieniec czy dwa pustaki, macie jakieś doświadczenia? ) do tego muszę się rozejrzeć za materiałem na dach, co do okien to polecają mi fakro lub roto, cena podobna, 78x140 okolo 970 zł, dachówka to będzie roben monzaplus czarno brązowa. niżej foto, tak jak pisałem zalaliśmy dodatkowo płytę nad podcieniem z przodu no i doszedł wykusz, płyta gr 16 cm, calość 18,5 kubika betonu.

 

Witam,podoba mi się wykusz,mozna wiedzieć dlaczego wylaliscie płyte nad podcieniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Conrad&Beata gratuluję postępów :) Wasz barwny będzie stał 40 km od naszego bo my budujemy pod Oświęcimiem. My zamówiliśmy okna roto 78x140 wysokoobrotowe i jutro mają do nas przyjechać, oglądaliśmy je na żywo w sklepie i naprawdę robią wrażenie :D a co do dachówki to też będzie roben monzaplus czarno brązowa i mam pytanie czy macie jakąś dobrą ofertę na tą dachówkę jeśli tak to jaka cena za sztukę?pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...