Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:-? :-? :-?

co się dzieje?

to projekt nad którym pracuję już od miesiąca, wybrałam go z setek innych :(

 

NIE MARTW SIĘ, napewno będzie....to chwilowy brak projektów.... :lol:

 

Ten brak najwyraźniej ciągnie się conajmniej od miesiąca. Projekt jest jeszcze w sprzedaży u projektanta na http://www.birylo.pl. Ale zastanawia mnie fakt braku możliwości kupna tego projektu z Muratora. Albo skończyła się umowa z panem Biryło i ten może uważa że projekt został już wystarczająco wypromowany więc nie ma co się dzielić zyskami z Muratorem. Albo zgłoszonych było dużo błędów w projekcie i to Murator się wycofał ze sprzedaży?

 

Ciekawe.

Kiedyś to jeszcze projektanci Barwnego czytali forum. Jeśli tak jeszcze jest to może wypowiedzieliby się w tym temacie. A może ktos z forumowiczów się dowiadywał w tej sprawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-? :-? :-?

co się dzieje?

to projekt nad którym pracuję już od miesiąca, wybrałam go z setek innych :(

 

NIE MARTW SIĘ, napewno będzie....to chwilowy brak projektów.... :lol:

 

Ten brak najwyraźniej ciągnie się conajmniej od miesiąca. Projekt jest jeszcze w sprzedaży u projektanta na http://www.birylo.pl. Ale zastanawia mnie fakt braku możliwości kupna tego projektu z Muratora. Albo skończyła się umowa z panem Biryło i ten może uważa że projekt został już wystarczająco wypromowany więc nie ma co się dzielić zyskami z Muratorem. Albo zgłoszonych było dużo błędów w projekcie i to Murator się wycofał ze sprzedaży?

 

Ciekawe.

Kiedyś to jeszcze projektanci Barwnego czytali forum. Jeśli tak jeszcze jest to może wypowiedzieliby się w tym temacie. A może ktos z forumowiczów się dowiadywał w tej sprawie?

 

 

Zadzwoń do Muratora....a potem do projektanta....:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko fakt że wpisując w wyszukiwarce barwny c132 znajduję tylko 3 warianty, bez naszego podstawowego.

Skąd takie dziwne rozwiązanie.

Jak ktoś wchodzi na wyszukiwarkę automatycznie jest kierowany do projektów już pewnie poprawionych, bez wad projektowych np. więźby, który był nie wypałem w pierwszym wydaniu (później niby poprawionym) :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raffyxxx,

 

chciałam wiedzieć jakie dajesz czujki i jaką centralę?

 

Monika

 

 

monia prawdopodobnie centrala będzie SATEL ale nie wiem, jestem teraz ciągle w rozjazdach i nie pytałem chłopaków po prostu zdałem się na nich.

 

 

 

 

co do kabli na kominie - ja wszędzie dałem peszla i starałem się jak najmniej puszczać po kominie w salonie to co było można puściłem po suficie (a konkretnie kable do kina bo tylko to robiłem w tej części reszta 2 stroną)

 

 

do otynkowania został mi tylko garaż i pom gosp. dzisiaj zamówiłem parapety wewnętrzne, na zewnątrz czarna płytka klinkierowa.

 

wstawiłbym zdjęcia pięknej podbitki ale jak jestem na budowie to jest albo ciemno albo już ciemno może w sobotę się uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...