Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kuchnia tradycyjna czy nowoczesna??? jakie preferujecie?


aneta123

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 369
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

kirkris ja już pisałam w Twoim wątku w Galerii, ale powtórzę, masz przepiękną kuchnie, idealną. Powiedz czym masz wykończone ściany wokół blatów.

 

jeszcze niczym - jak widać parę rzeczy jeszcze zostało do dokończenia

- będzie jeszcze szkło na ścianie za płytą oraz być może na ścianie ze zlewem (białe błyszczące)

- front szafki wiszącej (pojechał do poprawek :) )

- wykończenie połączenia ściany z blatami na ścianach bez szkła (nie wiem jeszcze jakie)

 

mam nadzieję że uda się w tym tygodniu :)

 

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie do dębu bielonego to się najbardziej zielone płytki podobają

 

:D Zielone sa piekne, ale na podłodze już mam szaro-beżowe maziate. Nie wiem jak z harmonią wyjdzie.

 

:D Przygaszoną oliwką pomalowałam ściany w sypialniach. Pięknie. Taki kolor płytek byłby dobry.

 

Witam dziewczyny

Co do kolorów płytek. Mam wrażenie, że do tego bielonego dębu pasuje prawie każdy odcień, dlatego mam wrażenie, że trzeba ściany dobrać z podłogą. Byłabym skłonna nawet położyć te same. Ale muszą mieć "swój klimat" :wink:

Generalnie chyba nic nowoczesnego.

Ale wiecie, czasami kontrasty dobrze wychodzą......lecz nie jestem przekonana

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiecie, czasami kontrasty dobrze wychodzą......lecz nie jestem przekonana

:o Im dłużej wybieram tym wybór jest gorszy i na dodatek muszę odpierać ataki . Zrobiłam na kominie w łazience i ściance wokół drzwi (kawałek) strukturę "gruby sztruks". Hydraulicy, stolarz itd. pytają to już tak zostanie? tak odpowiadam, no to po 3 latach będą czarne te rowki- oni na to. A ja,że wyczyszczę myjką Karschera. Z :lol: :lol: :lol: Zaśmiewają się. Mają ubaw po pachy z moich modern pomysłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink: WERA nie w moim typie, powiedziałabym, że nie jest to dąb bielony, a pomalowany na biały kolor.

 

Byłam u stolarza. Na ślicznym kawałku dębowej deski zrobił poglądowy pokaz. W trzech miejscach wykonał bielenie o różnej intensywności. Po czym polakierował kawałek pistoletem :wink: z lakierem oczywiście.

 

:lol: Efekt: jedna próba bez zarzutu, druga trochę za biała, na trzecie trochę nierówne wybarwienie. Najważniejsze, ze od razu wiedział o co chodzi z bieleniem.

Dębową kuchnię obstalowałam u niego wcześniej.

Z kawałkiem bielonego dębu pojechałam dobierać płytki. :o Trudne zadanie. Zdecydowanie najlepiej wypadają ciemniejsze kolory: szarości, szaro-brązowe, brązowe. Mnie przypadła do gustu Eurydyka Paradyża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam :D

Kawałek drewna jest maciupki. Nie wiem czy będzie efekt widoczny.

 

Jutro za dnia zrobię zdjęcie. Kuchnia jest mojego własnego projektu, zrobionego odręcznie na papierze, dopasowana do warunków mojej kuchni (okno na ścianie na wysokości 80 cm). Uwzględniłam wszystkie zasady ergonomii kuchennej.

:D Stolarzom projekt podobał się.

 

A wracając do koloru frontów. Dzisiaj w B-stoku w sklepie Solara widziałam ladę w kolorze dokładnie takim jak chcę do mojej kuchni.

:wink: Cyba ze ztolarzami, pp. Sławkiem i Andrzejem wybiorę się na wycieczkę. Lustrowałam też salon meblowy w Księżynie (oooogromny). Dużo mebli, niektóre ciekawe. Duzo do jadalni. Takie w stylu zapotrzebowania Malmuc również.

 

Amtlo, a co sądzisz o płytce Eurydyka z Paradyż (ochra), albo Hariona, ta metaliczna, do bielonego dębu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hariona z Paradyża? Nie mogę znaleźć.....

 

Tak mi się wydaje, że ta Eurydyka do Twojej podłogi pasuje? Jest śliczna, ale muszę zobaczyc ten Twój dąb, bo boję się, że może do innego trochę mdło wyglądać. To tylko przypuszczenie, bo zależy ile jest bieli.

 

Ja mam ciągle w oczach sienę, ugier..

 

Jak zobaczę projekt będę mogła bardziej jednoznacznie i zdecydowanie wyrażac swoje opinie.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...