Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nadpotliwość - jak leczyć - pomóżcie


satina

Recommended Posts

  • 3 months później...
Moja znajoma mówiła mi o kimś kto się bardzo pocił. Polecono mu zbadanie poziomu witaminy K2 (koszt ok 60zl). W ośrodku zdrowia jeszcze o takim badaniu nie słyszeli. W każdym razie tej osobie wyszedł poziom 14 a norma to ok30 bodajże. Nie wiem jak wyglądało leczenie ale problem został usunięty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
Moja znajoma mówiła mi o kimś kto się bardzo pocił. Polecono mu zbadanie poziomu witaminy K2 (koszt ok 60zl). W ośrodku zdrowia jeszcze o takim badaniu nie słyszeli. W każdym razie tej osobie wyszedł poziom 14 a norma to ok30 bodajże. Nie wiem jak wyglądało leczenie ale problem został usunięty.

 

Hmmm szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę. Koszt badania niewielki, więc może faktycznie warto spróbować. Ja czytałam ostatnio o leczeniu nadpotliwości botoksem. Zastanawiam się nad tą metodą, jednak może najpierw wypróbuję tańsze metody.

Edytowane przez Elfir
usunięto link
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 year później...
  • 1 year później...

Zastanawiam się dlaczego na takim forum stworzył się taki temat :) Ale powiem wam jak to wygląda z nadmiernym poceniem.

Sama cierpiałam tym, że pocę się szalenie , gdzie nie byłam, tak za chwile byłam przemoczona. Jak wiadomo to już jest choroba która ogranicza ludzkie życie i może dotknąć każdego bez względu na wiek. Nie wybierajcie metod chirurgicznych, czy środków chemicznych jeżeli nie chcecie mieć skutków ubocznych. Ja leczyłam się za pomocą urządzenia Electro Antiperspirant i bez problemu nadmiernemu poceniu powiedziałam pa-pa. Jestem zadowolona z efektów do dziś i myślę, że i wy możecie być szczęśliwi tak jak jestem teraz ja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...