Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wakacyjna samopomoc - tak było w 2006 roku...


Recommended Posts

Jedziesz na wakacje, chcesz się po drodze zatrzymać? Przyjmiesz na nocleg podróżujących forumowiczów? Chętnie będziesz gościł forumowiczów przez weekend lub dłużej?

 

Inicjujemy wakacyjną wymianę dobrych usług na forum. To dział także na informacje, gdzie zamierzają wypoczywać forumowicze, gdzie warto pojechać, a może spotykać się gdzieś na pięknych plażach? Forumowicze wszystkich budów - pomagajmy sobie!

 

Zasady:

1. Jeśli chcesz przyjąć forumowiczów na nocleg, podaj miejscowość. Nie musisz podawać adresu - korespondencja odbywa się poprzez "prywatne wiadomości".

2. Akcja na forum jest tylko zachętą do samopomocy forumowiczów. Sam musisz zadbać o bezpieczeństwo i szczegóły organizacyjne. Kieruj się zasadą ograniczonego zaufania.

3. Korzystając z gościny, złóż taką samą propozycję - zasada wymiany usług to żelazny punkt akcji.

 

Udanych wakacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny dział

 

ale jakbym chciał jechac nad morze na 10 dni i skorzystać z noclegu u forumowiczow .....to obawiam sie zebym tam w zyciu nie dotarł :lol:

 

Po co Ci 10 dni nad morzem :wink: , stykną dwa a po drodze 8 forumowiczów masz szansę odwiedzić :)

 

A tak poważnie- to właściwie czemu nie pomóc - jeżeli ktoś będzie miał ochotę w swojej dalekiej podrózy odsapnąć i skorzystać z noclegu na południu Polski to służę pomocą od połowy lipca / od biedy 4 osoby mogą przenocować na 2 kanapach

:)

 

pozdrawiam

 

Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze nie mam kubka, bo za taki pomysl Redakcji sie kubek nalezy!!! :D

Ale do nastepnego spotkania moze cos sie i wymodzi.... :wink:

A może coś dla nich ślicznego wyszyjesz?

Na poprzednim spotkaniu byla wyszywanka, a co nie pokazali??? 8)

Nie lubia sie chwalic albo im sie nie podobalo.... :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jadymy... jeśli są chętni po drodze nad morze na nocleg w odległości ok.20km od niego to zapraszam. Jest pokój z tapczanem na 2 osoby + materace na ... osób + drugi od "późniejszych godzin wieczornych". No chyba, że chętni z namiotami to jakieś 500m2 działki ogrodzonej + ok. 300m nieogrodzonej.

Autobus , asfalt, sklep - wszystko obok.

Zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł z tym działem :lol:

 

To ja zapraszam wszystkich jadących ... nad morze oczywiście :lol:

Konikowo, koło Koszalina (Kołobrzeg, Mielno, Unieście).

Całą góra wolna, można rozkładać materace, są dwa tapczany plus trzeci w salonie.

 

Na tarasie przy napojach można siędzieć do późnych godzin nocnych :lol:

Chętnych serdecznie zapraszamy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Świetny pomysł z tym działem :lol:

 

To ja zapraszam wszystkich jadących ... nad morze oczywiście :lol:

Konikowo, koło Koszalina (Kołobrzeg, Mielno, Unieście).

Całą góra wolna, można rozkładać materace, są dwa tapczany plus trzeci w salonie.

 

Na tarasie przy napojach można siędzieć do późnych godzin nocnych :lol:

Chętnych serdecznie zapraszamy :lol:

 

zastanawiam się czy nie skorzystać na jakiś weekend.....i pooglądać w realu wszystkie Twoje ogrodowe cuda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...