Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

no i dobrze, wiecej kasy zostanie do wydania w starym polu :D:D:D dokupilam ci rozchodniki, ale jak je kupowalam i odlozylam to jakas "pani" probowala je mi podkrasc, normalnie chamstwo. a potem glupio sie tlumaczyla jak ja opierniczylam. gdyby byly luzem to mozna sie pomylic ale wlozylam je juz do siateczek to widziala, ze sa czyjes.

kupilam tez do kacika jasminowo-krzewuszkowego 2 szt. krzewuszek minor black (niskie) beda posadzone przed wysokimi variegata, 1 szt. nana purpurea i 1 szt. alexandry oraz na zakonczenie zielona eve radtke. oraz 3 ladne lilaki juz uformowane w kulki (generall pershing i katherine havemeyer) i 4 jasminowce tez do kacika jasminowo krzewuszkowego. mialam juz je dawno kupic ale teraz skrystalizowaly mi sie plany. chcialam je posadzic ale pada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

T. ma cierpliwość..podziwiam go. Mało jest taki chłopów...

 

Mama jest po zabiegu. Miała go w piątek, tylko ja nic nie wiedziałam, bo sms do mnie nie dotarł jakimś cudem.

Wczoraj po 14 została wypisana ze szpitala.Mówiła mi wczoraj,że czuje się jeszcze trochę skołowaciała. To pewnie efekt uboczny "głupiego jasia". Ale z każdym dniem będzie lepiej i to jest najwazniejsze ...

pogoda dzisiaj jest do d....w sam raz na porządki w domu:cool:

Edytowane przez Alunek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alu pokój Julii świetny, szkoda że nie mam dziewczynki:). I nie różowy!! Zrobił się bardzo przestronny, a ja dobrze wiem ile tam jest metrów. Myślę że duża zasługa w tym, że nie masz tam szafy. Pokoje moich chłopaków bardzo zagracone są w porównaniu do pokoju Julii, ale jak wiesz ja górę mam zamknięta na cztery spusty.

Dużo zdrówka dla mamy życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do domu...wykończona na maksa. Rasia, dzięki na podwiezienie na dworzec i podtrzymaniu na duchu w chwili załamania ;-)

Bardzo cieszę się że mogłyśmy spotkać się na żywo :-) Jesteś przemiłą kobitką!

Tarcia,nie dzwoniłam bo zdecydowałam niczego nie kupić. Gdybym przyjechała samochodem,to inaczej sprawy potoczyłyby się...

z resztą ceny nie były mega atrakcyjne...

Alunku, bardzo miło było Cie poznać:cool:, choć mam do dziś kaca moralnego, że za późno dowiozłam Cię na dworzec:(.

Dużo zdrówka dla Twojej Mamy:).

Edytowane przez rasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saro, cieszę się ,że tobie również podoba się.

Ja generalnie nie przepadam z zadużymi meblami, więc ich nie mam w pokojach. Garderoba na poddaszu musi zmieścić wszystko.

 

TAR ...gdzie Ty mieścisz te wszystkie rośliny??

 

jeszcze trochę trawników ma do zagospodarowania, prawda Tarcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety musiałam dać szafy do pokoi, ale chłopaki rosną ...za jakiś czas trzeba będzie zrobić roszadę z meblami, ale oni na pewno będą swoje ciuchy mieć w swoich pokojach. Na górze będą tylko nasze szmaty.

 

Pokój Julci bardzo mi się podoba.....biel zrobiła swoje. Taki pokój już małej pannicy.

 

TAR oszczędź trochę trawnika....kosić tez coś trzeba!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wolę rabaty z roślinami od trawnika. Nie ze względu na ilośc czasu jakie zajmuje koszenie,ale na ilośc zabiegów, jakie trzeba przy nim wykonywac,żeby był ładny.

Mam jeszcze dużo wolnego mijsca, więc będę sadzic i sadzic....:rolleyes:

 

Nadulko, co tam knujesz?...idę do ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety musiałam dać szafy do pokoi, ale chłopaki rosną ...za jakiś czas trzeba będzie zrobić roszadę z meblami, ale oni na pewno będą swoje ciuchy mieć w swoich pokojach. Na górze będą tylko nasze szmaty.

 

Pokój Julci bardzo mi się podoba.....biel zrobiła swoje. Taki pokój już małej pannicy.

 

TAR oszczędź trochę trawnika....kosić tez coś trzeba!!:)

 

na szczęście chłopakom zwykle wystarcza znacznie mniej ciuchów niż dziewczynom, więc nie potrzebujesz duuuużych szaf ;)

 

Żebys wiedziała...dzieci tak szybko rosną. Wczoraj była jeszcze małą dziewczynką, która stawiała pierwsze kroki, a teraz chodzi do szkoły. Piotrek przez wakacje tak urósł,że jest już wyższy ode mnie.

 

Szok, jak czas pędzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...