Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja tak prawde mowiac, to tez z 15-scie lat juz nie bylam .... jakos tak w odwrotna strone nas ciagnelo :lol2: Wczesniej jezdzilismy rodzinnymi paczkami do Dziwnowa - kumpla ojciec w Zegludze pracowal i mozna bylo na pare tygodni wynajac starek ktory cumowal przy brzegu - kiedys sluzyl jako baza doswiadczalna... fajnie bylo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pewnie sporo zmieniło się tam od tej pory.

My kiedyś jeździliśmy do Chałup,ale przestaliśmy ze względu na dojazd. W sezonie wjechać lub wyjechać na półwysep helski to trzeba odstać swoje w korku do Władysławowa. Ceny na kempingach też są odstraszające. Ostatnio słyszałam,że na Małym Morzu postawienie przyczepy w pierwszej linii brzegowej to wydatek 12 koła !!!! SZOK!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, ja własnie postanowiłam się odchudzać, a Wy robicie sabotaż! :lol2:

 

My na Małym Morzu kiedyś trzymaliśmy deskę, ale od czasu budowy nie byliśmy ani razu. A teraz marzę raczej o nartach, może w końcu się uda? :rolleyes:

Alunek, ogródek w LM jeszcze był zamknięty, ale widziałam podobne panele ogrodzeniowe, które wyglądały na niższe, niż w Obi, jest szansa, że to te 150. Trzeba zajrzeć w weekend, tylko nie wiem, czy zdążę, jakieś inne sprawy mi wyskoczyły jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Akuś,

 

kombinujemy jak tu ściągnąć dziewczyny nad morze:D

 

..a tymczasem jutro wybieram się do Agaty na kawkę :)

 

W drodze do Sobieszewa może zajedziesz do mnie? Będzie na trasie :cool:

kombinujcie, kombinujcie -integracja wskazana:P

 

My jedziemy w piątek wieczorem a w niedzielę już wracamy...taki krótki wypad!i na dodatek nie jedziemy sami...:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem :(

 

Mohag..to ja jeszcze trochę dołożę. Jak szaleć to szaleć :p

 

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRZOzqhy1C8s0b78tWYfZ5r6zUg3szJ2hDG4iy1bgjAU-MINVpvAg i trochę zagrychy :D http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR8NKo8AekdceMJz4iciq4-CxXGw_rY8esH-izq4yCzgG6gx2iP9A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...