Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Niniejszym ogłaszam otwarcie 5-tego sezonu ogródkowego:wave:

Latałam z sekatorem i ciełam wszystko, co wypadało przyciąć. Co nieco zostawiłam na przyszłą sobotę z braku wolnego miejsca w śmietniku.

Zdjęłam zabezpieczenia z hortensji, klonu palmowego i róż. Wszystkie rośliny są w bardzo dobrym stanie, a róże to nawet mają spore pączki liściowe.

Oby tylko nie wróciły przymrozki:(

 

Z pierwszymi odciskami na palcach, ale z uśmiechem na twarzy pozdrawiam Was:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno w przyszłym tygodniu w nocy przymrozki mogą być...

a ja tez działałam rano - opryskałam iglaki! ;)

 

widziałam prognozę na 10 dni...nie wygląda najlepiej:(

 

Mohag

A ja sie dzisiaj obijalam - nawet drzemke poobiednia urzadzilam ... no ale Elfi nie pozwolila mi jeszcze chabazi wsadzic, bo nie czas i nie mialam co robic.

 

od czasu do czasu ja również lubię poleniuchować :rolleyes:

 

 

 

Zmaina tematu , czyli wracamy do mojego ogrodzenia:p

 

Mam coraz większe wątpliwości jakie wybrać. Wpadło mi w oko coś takiego http://allegro.pl/przeslo-przesla-bramy-ogrodzenia-producent-i1506421987.html

 

Co o nim myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zastanawiam się, od czego zacząć tworzenie idealnego trawnika ;) Jakieś sugestie? ;)

 

Przęsło -hmm... Jako posiadaczka narożnej, golutkiej działki ogrodzonej podobnym ażurowcem jestem całym sercem za dwumetrowym płotem lub murem;) Ale Ty masz duże roślinki i swobodnie możesz zaszaleć z takimi ładnymi przęsełkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe takie przeslo - nie powiem :) a jakie Alu bys robila, na metalowych slupkach czy tez do murowanych? moj majster, by powiedzial "kochana, przeciez to jak drabina, przelezdz przez to to pikus" hihi on ma traume, jak chodzi o inne ogrodzenia w ktorych sztachety nie sa w pionie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...