Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ale pięknie wiosennie jest u ciebie...pozazdrościć:rolleyes:u nas jeszcze szaro i buro

 

Ja proponowałabym przyciąć/odmłodzić krzaczka , który nie zakwitł. Zaraz po kwitnięciu zrób to. A może ty przyciełaś krzaczka wiosną kiedyś, czego robić nie wolno? Teraz odpłacił się brakiem kwiatów...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyjechalam do domu wczesniej i pstryknelam moje forsycje:

 

[ATTACH=CONFIG]49218[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]49219[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]49220[/ATTACH]

 

te gorne kijaszki wcale nie mialy kwiatow...teraz juz maja listki.... czepiam sie, czy ona faktycznie cos mi zaczela sie buntowac na starosc? Nie smialam pstryknac zdjecia sasiadowego krzaka....jego jest cala zolciutka:rolleyes:

 

PS. mi sie tez drewniane zaluzje podobaja;)

 

Wg mnie jak przekwitna to ciachnij je i tez wytnij też ten gąszcz tych drobnych galazek i te najgrubsze badylki, przerzedź ja po prostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam czarne aluminiowe zaluzje w duzym pokoju i brazowe pliski w goscinnym i jak zaluzje jednak lepiej zacieniaja, tak nagrzewaja sie bardziej i oddaja wiecej ciepla w strone pokoju z pliskami tego problemu nie ma. Jakis taki ten "material" jest specjalny ze ciepla nie pochlania ... u mnie nie problem z tymi roletami - one sa dekoracyjnie bardziej, bo mam zewnetrzne rolety ale jednak jak rolety to poszukaj moze faktycznie drewnianych - sa przyjemniejsze w uzytkowaniu napewno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alunek, wiesz, że będę zazdrościć tych zakupów,

ja już niczego nie mogę kupić, miejsca brak.

A chciejstwo jest wielkie, tyle bym chciała, ech.

Dobrze, że Ty kupujesz, będę sadzić razem z Tobą, rękawice już przyszykowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu - każda para rąk przyda się. U mnie miejsca w ogrodzie jest sporo, a chciejstw jeszcze więcej:rolleyes:

 

Sure - nawet obiecałas mi namiary na gościa od którego masz te żaluzje;)

 

Apropos,nie dostałam jeszcze odpowiedzi na zapytanie wysłane do jednej z firm od żaluzji. Cóż spróbuję jeszcze raz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...