Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pando - teraz długo czekałam, bo zakupy robiłam w zimie i sprzedawca od razu informował,że wysyłki zacznie realizowac po 15 marca. Normalnie czekam 2-3 dni od wpłaty.

 

Saro - dziękuję bardzo :) :rolleyes:

Z trawnika to akurat jestem najmniej zadowolona,a teraz to w szczególności . Wbrew pozorom trawnik wymaga bardzo wielu zabiegów,aby wyglądał ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas słonko już wyszło :) wczoraj był ładny dzień, po południu pojechaliśmy do znajomych pod Żywiec, a u nich kwitną pierwiosnki, krokusy ( u nas też) w Bielsku niektóre drzewa miały listki....

Cudnie było wczoraj.

 

A ja czekam na projektanta ogrodu.... może dzisiaj dojedzie... jesteśmy wstępnie umówione... bo ja nie mam pojęcia co zrobić ze swoim ogródkiem i szczerze się już poddałam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alu fajnie u Ciebie:)

Czy masz u siebie agrowłókninę?

 

Nadulko - prawie wszędzie mam agrowłókninę, a tam gdzie jej nie ma niestety mimo grubej warstwy kory chwasty wyłażą. Są przeciwnicy włókniny,ale ja należę do jej zwolenników;)

 

Arniko - jak ma cię ogród, a przynajmniej jego zaplanowanie wpędząć w stresy, to dobrze zrobiłaś,że powierzyłaś zrobienie planu architektowi

 

Arcoboleno - witaj po długiej nieobecności...nie mogę doczekać się, masz rację

 

Mayladziu - moje obrzeża są tylko podobne do Tolusiowych. Nie jest źle,ale to idealne to one nie są:rolleyes:

Jak często - przy każdym koszeniu,czyli raz w tygodniu zwracam uwage jak wyglądają. Jak o nie dbam,czyli wyrywał co wystaje poza linię, to wygląda to nawet nawet. Mam niestety takie miejsca gdzie przydałoby się coś poprawić, bo od dawna nic nie robiłam celem ulepszenia. Generalnie nie jest to ciężke i pracochłonne zajęcie. Ważne jest chyba systematyczne kontrolowanie.

Tolu co o tym myślisz? Mówisz uczta duchowa. Już nie moge doczekać się efektu końcowego,ale wcześniej trzeba to dobrze rozplanować. Zrobię kilka zdjęć miejscom, które chcę obsadzić. Bardzo liczę na wskazówki i inspiracje:rolleyes:

 

Pozdrawiam ciepło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alu, piekny widok na Two ogród i ten letni i ten zimowy:-)

 

Ja tez sie nie mogę doczekać wiosny:-) Juz kilka roslinek czeka w garazu, częśc w drodze, częśc zamówiona i nieopłacona:-) jeszcze

I też sobie sprawiłam obrzeża jak u Toli, zobaczymy jak będzie z pielęgnacją, bardzo mi sie podobają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...