Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Saro - bardzo dziękuję... przepiękny dom. Z pewnością przejrzę całą galerię;)

 

Jestem zdecydowana prawie na 100 procent na płytki Woodentic Ochra

 

http://www.lazienkomania.pl/data/gfx/pictures/large/8/5/24058_4.jpg

 

Płytki mam zamian kupić w sklepie www.lazienkomania.pl

Ceny mają naprawdę więcej niż OK. W porównaniu ze sklepami, który odwiedziłam w Starogardzie różnica w cenie wynosi prawie 50% !!!

 

Myślałam jeszcze o połączeniu tych płytek z Paradyż klinkier natural brown

http://www.lazienkomania.pl/data/gfx/pictures/large/2/9/12192_2.jpg

 

 

..a może tylko drewno:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję dziewczyny :)

 

Cieszę się ogromnie na tę lampę. Szkoda tylko ,że zobaczę ją najprawdopodobnie dopiero pod koniec kwietnia, albo na początku maja. Wysłałam zapytanie do sklepu, czy istnieje możliwość wcześniejszego odbioru osobistego ( Koleczkowo k.Gdyni). Czekam na odpowiedź

 

Teraz mam inna zagwostkę. Dostałam próbnik kolorów żaluzji i nie wiem który kolor wybrać. Żaden nie jest identyczny z oknami. Chyba najbardziej odpowida mi mahoń, wygląda na ciemnobrązowy. Orzech wygląda na spłowiały. Red Cherry - jest zbliżony kolorystycznie do mebli w kuchni.

 

plisss...pomóżcie:rolleyes:

 

..a ogódkowo działałam w sobotę i troszeczkę w niedzielę. W końcu powycinałam wszystkie suche trawy -nazbierałao się tego trzy 80-litrowe worki. Wprowdziłam pewna kosmetykę na rabacie frontowej,która jeszcze nie jest skończona. Czekam na trawy ozdobne zakupione na A oraz chcę przesadzić trzy funkie, jak tylko wyjądą z ziemii. Jak to zrobię, to bedę mogła uznać,że rabata jest skończona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...