Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Trochę zaniemogłam w weeekend i roboty stanęły w martwym punkcie. Może dzisiaj popracuję , bo pogoda jest przepiękna. Ja oczywiście jestem w pracy.

 

Sure - na warzywniaczek przyjdzie też czas. Plan jest nadal aktualny.

 

Co do spotkania to Dorota proponowała u siebie. Musimy tylko ustalić godzinę.

 

Arco - tak to skalnica w wersji ciemnoróżowej...mam tez białą

 

Kala - idę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Saro,

 

jak wrócę do domu to porobię zdjęcia. Zamówiłam moskiterę - drzwi plus cztery moskitery do sypialni i kuchni. Całośc wykonana w okleinie złoty dąb. Cena za całość 850 zł.

 

Moskitiera tarasowa jest zamontowana na zewnątrz i otwiera się na lewo ( patrząc od strony salonu). Syn mówił mi przez telefon,że nasz system alarmowy pokazuje ,że to okno jest otwarte...a nie jest. Prawdopodobnie Panowie przy montażu przesunęli czujkę alarmową. Mam nadzieję,że uda się to wyregulować:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna lampa, a moskitier to wręcz zazdroszczę. One oprócz łapania moskitów (tzn. komarów) łapią tez koty. Mogłabym wtedy wietrzyć swobodnie bez zamykania kotów, chyba powinnam nad nimi pomyśleć..

 

Hmm, nie byłabym taka pewna, mała to ci nie wydzie, ale duży... U mnie koty umieja wchodzic i wychodzic przy takiej moskitierze, łapka sobie otwieraja drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampa fajna.....oświetla tą część pokoju którą chcesz......ale moskitierę to ja muszę mieć!!!:rolleyes:

 

Za samą moskitierę tarasową zapłaciłabym 390 zł(dopłata za okleinowaną ramę)

 

Moje zwierzaki są na razie w szoku i jeszcze nie kombinują, jak ją otworzyć ;)

Na ramie są zamontowane magnesy, które uniemożliwiają jej otwieranie przy minimalnym ruchu.

 

Dzwonił rano kurier z żaluzjami....jeszcze godzinka i będą u mnie :wiggle:

Z wieści ogrodowych: wczoraj wysiałam trawkę w miejscach po płytkach i przy nowej rabacie, posadziłam pnące pelargonie w skrzynkach na tarasie i wkopałam część płytek przed domem. Efekt - dzisiaj zaspałam do pracy:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alu, u mnie tez sa magnesy, wygląda prawie tak samo, tylko nie ma tych rączek9bardzo fajne) i jest biała, chcoiaz facet żle poprzeczke zamontował, bo mial na wysokosci szprosu ale juz sobie odpuscilam. w ogole z nim to cala historia...

U mnie koty popychaja na dole drzwi i wychodzą, ale nam to akurat nie przeszkadza, wrecz odwrotnie, nie trzeba im otwireac, a ze jest tak zamontowana ze sama sie zamyka, to jest ok. Z zewnatrz tez potrafia sobie łapka otworzyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki, jeszcze o spotkaniu, napiszcie jaka godzina Wam najlepiej pasuje - przed poludniem - 11.00? później, na obiadek, po poludniu. Wymyśliłam ze zaserwuje paelle czyli risotto z rybka i krewetkami lub owocami morza, bo ostatnio dobra mi wychodzi. Lubicie cos takiego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...