Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewczynki, jeszcze o spotkaniu, napiszcie jaka godzina Wam najlepiej pasuje - przed poludniem - 11.00? później, na obiadek, po poludniu. Wymyśliłam ze zaserwuje paelle czyli risotto z rybka i krewetkami lub owocami morza, bo ostatnio dobra mi wychodzi. Lubicie cos takiego?

 

wyjade szybciej i będe na 11.00 :)

Tylko poprosze o mapkę dojazdu........szczegółową od Ikea do domu dorbie.

i mam nadzieje, że dojazd będzie prosty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ja owoców morza nie jadam-wogóle:bash:nienawidzę wręcz!

ale ponieważ mój wyjazd jest pod znakiem? proszę się nie sugerować menu....;)

 

Aka, koniecznie musisz byc! I nie bedzie dla Ciebie owocow morza, obiecuję! Ale tak bym chciala bys byla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorbie-jestem w stałym kontakcie z Kalusią...wczoraj nie miałam szansy porozmawiać z mężem, a od niego zależy czy będe miała czym dojechać do Grudziądza:bash:

naprawdę-postaram się! bardzo jestem ciekawa Twego ogrodu na żywca i oczywiście poznania reszty rodzinki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Famelio - chyba może być mały problemik. No chyba ,że zrezygnujesz z zewnętrznej rączki, to wtedy może zmieści się jeszcze moskitiera. Najlepiej zrobisz, jak sama zapytasz fachowców www.wojar.pl

 

Moja psica - Frytka :rolleyes:

 

http://i869.photobucket.com/albums/ab257/Alunek/various/P1030933.jpg

 

Sure - no nie może być bez, to zbyt duża ta moskitiera listwa ją usztywnia

 

Aka - ty się nie wygłupiaj.... bo będę zła:mad:

 

Tolu - nie płacz tylko wsiadaj w najbliższy pociąg do Gdańska:)

Arniczko :welcome:... dawno Pani nie było u mnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaa, to nie jest takie proste, niestety.

Ale pobiadolić trochę mogę.

Tylko pamiętajcie, najbardziej przypieczone skrzydełko na grillu, zostawcie dla mnie.

Rozprawię się z nim wirtualnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulku jestem zazwyczaj na bieżąco, ale nie miałam o czym ostatnio pisać.....

 

Dorbie... ja to tylko całą Polskę musiałabym przejechać... nie tylko 200 km... :(

Troszkę za daleko, ale aż mi smutno.... Z drugiej strony młody ma piknik ze szkoły z rodzicami, w domu zaplanowane prace, a mąż jakiś taki mało rozgarnięty budowlanie i kierownik budowy musi w domu być i zarządzać.... Nie wiem już jak pogodzić wyjazd z młodym i zarządzanie....

Kuźwa jakby tak można było się sklonować....

 

Będę więc myślami i wirtualnie z Wami :)

 

A nie macie czegoś zaplanowanego koło 29-30 lipca... Wybieram się nad środkowe wybrzeże, co prawda, ale zawsze to dużo bliżej... choć środek wakacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...