Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

fajnie wygląda też macierzanka cytrynowa.. irge łatwo opanować poprzez podcinanie co jakiś czas

 

tak, tak ja swoją podcinam i tylko dlatego, ze jest blisko planowanej rabaty nie widzę jej akurat na niej....

lecę macierzankę oblukać;)co jeszcze dać?

Edytowane przez aka z Ina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hejka Alunko

 

masz piękny ogród

zazdroszczę

 

ja jestem ciemna jak tabaka w rogu jeżeli chodzi o sadzenie przesadzanie sianie itp

 

ale moze się nauczę

 

pomożesz???

 

mam skarpę pod werandą bardzo nasłonecznioną wręcz prawie suchą ziemia średnia raczej giniasta

posadziłam kilka skalniaków i nie wiem czy to będzie rosło

zobaczysz

zdjecie w ostsatnim wpisie w dzienniku bo mi gdzieś oryginał zeżarło

 

co posadzić dołem????

 

jeżeli mozesz pomóż

będę wdzięczna za jakąkolwiek radę

 

aaaaa

 

co zrobić na placki w trawie gdzie za cholerę nie chce rosnąć (trawa to raczej nie jest taka jak u ciebie raczej zielsko ale ważne że zielone)

 

buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabiegana jestem troche. Ale..... oczywiscie zamaist robić planowane rabaty to robie tą nieplanowaną :D Usuwamy trawe pod drzewkami przy domu. Nie ma jej jak kosić bo są gałęzie. Wysypiemy korą jak tylko dosadzę niższe pietro roślin do cienia ;) Ale ze jest tego duuużo do zrobienia to nie wiem czy chłopaka jakiegoś do kopania nie wezmę. Samej to idzie jak krew z nosa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alu dziękuję że zajrzałaś

powiem tak skarpa jest wąska ma ok 1 m

mam tam trzy róże pnące ale jedna zachorowała i chyba nic z niej nie będzie

a skalniaki dałam bo wydaje mi się że są najmniej wymagające a ziemia raczej nie ciekawa żwirowata i cały czas do słońca

 

co do tego co mi się podoba to uwielbiam trawy kilka kępek kostrzewy posadziłam ale nie wiem co z niej będzie

teraz szczególnie chodzi mi o posadzenie czegoś przy moich kamieniach tak aby utworzyło szpaler nie zasłoniło skarpki i zabezpieczyło roślinki przed moim psem

 

zdjecia wkleję tylko niech mi ktos przypomni jak się je wkleja bo jak wcisnę obrazek to mi się wyświetla żeby podać adres url

 

dziękuję Kamila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...