Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

U mnie tez piasek:D i na razie paprocie i skrzyp rosnie...wiem wiem obie roslinki to chwasty....ale przynajmniej jest zielono:D:D

 

Ukradlam z internetu mala liste co wytrzyma na piaskach::p

 

Rośliny jednoroczne: Aksamitki, Dimorfekta, Eszolcja (Maczek kalifornijski), Kosmos pierzasty, Nagietek lekarski, Nasturcja, Portulanka wielkokwiatowa, Ubiorek okółkowy

 

Byliny: Aster gawędka, Czyściec wełnisty, Gailardia oścista, Gipsówka rozesłana, Jukka karolińska, Kocimiętka Faassena, Lawenda wąskolistna, Macierzanka piaskowa, Miłek, Nachyłek wielkokwiatowy, Przegorzan niski, Przetacznik kłosowy, Rogownica kutnerowata, Rojnik, Rozchodnik, Smagliczka skalna, Ukwap dwupienny, Wiesiołek krzewiasty, Wiesiołek okazały, Zawciąg nadmorski

 

Drzewa i krzewy liściaste: Brzoza brodawkowata, Perukowiec podolski, Pięciornik krzewiasty, Rokitnik pospolity, Sumak octowiec, Śnieguliczka biała, Tamaryszek drobnokwiatowy, Tawuła wczesna

 

Iglaki: Jałowiec pospolity, Jałowiec płożący, Jałowiec sabiński, Sosna pospolita, Sosna górska (kosodrzewina), Sosna czarna, Świerk kłujący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saro - dziekuję:hug:

 

jestem jeszcze przed wakacjami takimi przez duże W ,aczkolwiek już od poniedziałku urlopuję się:D

 

w ramach urlopu i zasłużonego odpoczynku zrobiłam mały remoncik w pokoju syna... pozostało dodać trochę bibelotów i finito:rotfl:

jeśli czas mi na to pozwoli to zrobię jeszcze dzisiaj zdjęcia

 

byłam też wczoraj w szkółce i kupiłam dwie robinie, oryginalną brzozę, kilka trawek, naparstnice i tawułę

...oczywiście będzie fotorelacja...ale później,bo teraz lecę rozwiesić pranie:yes:

 

P.S.

Paula, zrób tak:... dodać grafikę, wybierz opcję "z Komputera", jeśli wyświetla się prośba o adres URL to znaczy ze masz wciśniętą opcję "ze strony"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:welcome:

 

jestem...jestem. Wróciliśmy w niedzielę w nocy. Wczoraj był dzień prania i odwiedzania rodzinki...a dzisiaj to niestety siedzę już w pracy:bash:

 

ogród nie wygląda najgorzej, bo trochę zadbałam o niego przed wyjazdem,ale trawnik... :(

 

...conajmniej 20 cm do skoszenia i nie mam pojęcia jak podejść do tematu...

Edytowane przez Alunek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alunek, dobrze, że już wróciłaś :)

zdjęcia i relacja będą, prawda?

Dziewczyny, wracam do tematu spotkania u mnie.

12 - 14 sierpnia jestem do Waszej dyspozycji.

 

Alunek, nastaw kosiarkę na najwyższe koszenie i skoś najpierw tak wysoko.

Po dwóch dniach normalna wysokość i będzie git.

Edytowane przez tola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...