Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Alu, piękne zdjęcia z wakacji,

świetne to zdjęcie okna z pelargonią :)

Cudownie ogląda się takie zdjęcia, zwłaszcza, gdy za oknem jesień.

20 sierpnia my mamy wesele, a tydzień później wyjeżdżamy nad Gardę.

Szkoda no :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie Alu u Ciebie a Dubrownika i Chorwacji zazdroszczę. Niby widzę go codziennie u siebie w salonie na fototapecie ale to nie to samo.... ;)

 

Z interesem zaglądam......

Szukam kwiatków, takich zwykłych, wiejskich :D Nie jakieś skalniakowe cuda tylko coś co kwitnie długo, do jesieni, średniej wysokości, samorozsiewające lub rozłogowe, bezobsługowe :D Mam u siebie rudbekie, aksamitki, nagietki i dziwaczki. One zapewniaja mi kwiecie całe lato do mrozów. Ale wszystkie są żółte. Kupiłam w tym roku sadoznke jeżówki. Zobaczę czy da radę ale 1 sadzonka to na moje pole za mało..... Nie wiem czy ona sie rozsieje. Co innego mogę dosadzić?

W ubiegłym roku posiałam wilce i w tym roku w tym samym miejscu mi urosły. Czyżby się same rozsiały? Tylko, że one pnące są a to na rabaty niekoniecznie...

Idealny kwiatek dla mnie to rudbekia. Jak znasz inne o podobnych cechach to podpowiedz mi proszę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akuś można zakochać się,oj można :cool:

 

Dorotko - dziękuję:)

 

Beatko - witaj u mnie :welcome: i dziękuję za komplementy

 

May - żadne zdjęcia dokładnie nie oddadzą tego klimatu... to trzeba zobaczyć na własne oczy i zakochać się po uszy:)

 

Polecam : bergenie sercolistne, naparstnice ( mój nowy nabytek,zdjęcie niżej), krwawnik pospolity (mam go w bardzo dużej ilości, mogę przesłać ci sadzonki), zawilce mieszańcowe, orliki ( plus -same rozsiewają się, minus - krótko kwitną), szałwia omszona i muszkatałowa...jak mi przyjdzie jeszcze coś do głowy to napiszę:)

 

 

Jak się miewa Karolek?

Edytowane przez Alunek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...