Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Alu, własnie popatrzyłam na Twoja elewację. Czy dobrze widzę, że jest taka śmietankowa i złamana biel obwódki naokoło okien? Napisz jaki macie tynk.

My się przygotowujemy do elewacji i szukam koloru. Chcialabym taką śmietankę/wanilie i jasniejsze obwódki, ale mam problem, bo az sie prosi o inny kolor na wykuszu z klatką schodową i najlepiej ciemny, ale nie mam pomysłu, bo jak ciemniejszy wykusz, to by sie chcialo obwódki w takim samym kolorze, a nie chcę obwódek ciemniejszych i jest dylemat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewczynki nadmorskie..... czy do Krynicy można sie wybrac ze spacerowką? Planujemy wyskoczyć nad Baltyk z małym we wrzesniu i tak myslimy Krynica albo Jastarnia....

Jastarnie znam i wiem, ze spacerowką mogę wszędzie sobie pojechać. W Krynicy nigdy nie bylismy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

May, ja Krynicy tez za bardzo nie znam, nie pomogę. Ale teraz zazwyczaj wszędzie można dojechać wózkiem...

 

Mi sie wydaje, że tam normalna promenada jest, ale byłam tam jakieś 7 lat temu. Znajomi byli rok temu z malutkim dzieckiem 3mce chyba mial, byli zadowoleni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie:)

trochę mnie nie było, ale był ślub i wesele siostry...no i trzeba było jeszcze odpocząć. Na szczęście poniedziałek był wolny,bo inaczej nie wiem czy dałabym radę w pracy:rolleyes:

 

May - Krynica na przestrzeni ostatnich 10 lat zmieniła się nie do poznania. Z tego co pamiętam, to nad samym morzem jest deptak,ale i wiele innych miejsc gdzie można spacerować.

Dodatkową atrakcją Krynicy są statki pasażerskie, którymi można dostać się do Fromborka ( kolejne miasto Kopernika), który również warto zobaczyć.

Mierzeja Wiślana różni się od Półwyspu Helskiego tym,że nie ma tu ścieżki rowerowej, która łączy wszystkie miejscowości,ale to pewnie kwestia czasu.

 

Kiedy wybierasz się nad morze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz cudne kwiatki :) i jak dziewczyny pisały muchy też są u Ciebie ładne :)

 

Witam się pourlopowo:)

 

May w Jantarze jest taki ośrodek z basenami zewnętrznymi, jeden kryty, mają dobrą rehabilitacje, masaże, jest i hotelowiec i domki kempingowe( do domków, ale i też do hotelu czy na kwatery zabierz ze sobą jakiś grzejnik, bo we wrześniu jest wilgoć), jest gdzie pochodzić, ale za to do morza daleko jak dla mnie.... I rzeczywiście dojazd o stokroć lepszy niż na półwysep..., tylko, że Ty się we wrześniu wybierasz, to więc chyba nie ma znaczenia....

Ewentualnie środkowe, albo zachodnie wybrzeże, ale to już jest dalej jak od Ciebie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po chwilowym niebycie......maluję pokoje stąd ta moja nieobecność...tzn. ja asystuję i pózniej sprzątam. Jestem zmordowana przeokropnie....ale zadowolona....bo najgorsza robota za mną. Pytałas kiedys o inspiracje do sypilani....jako takich nie mam . Pokój juz jest pomalowany intulicją...chcę dokupic nowe oświetlenie, nowe doniczki i coś nowego na łóżko. Ważne, że juz jest czysto i szaro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..a ja przepraszam że nie było mnie tak długo:oops:

 

Kala, Meg,Sure Dorbie i Artico bardzo bardzo dziękuję Wam za przemiłe spotkanie :)

 

..a teraz krótkie wytłumaczenie co porabiałam jak mnie nie było:

 

SZKOŁA x 3 tzn. Julka poszła do I podstawowej, Piotrek do I gimnazjum ...a ja do SGGW:)

Od 1 do 4 byłam na zjeździe w W-wie. Z wyjątkiem środy i pół czwartku to cały tydzień byłam poza domem. W pracy też roboty od cholery..

 

..to tak w skrócie...a teraz idę do Was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...