Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Studenta wróciła trochę przeziębiona,ale szczęśliwa :wiggle:

 

...bogatsza o nową wiedzę i doświadczenie

Byliśmy w szkółce Clematis, w której produkuje się wiadomo co... oraz w szkółce państwa Szmit. W tej drugiej to zakochałam się na zabój i bardzo żałuję ,że jest tak daleko ode mnie. Chciałabym tu wrócić w maju/czerwcu i jeszcze raz obejrzeć ogród pokazowy, który zajmuje 1 ha

 

Wykłady i ćwiczenia również były bardzo ciekawe.Poznawaliśmy drzewa i krzewy liściaste oraz iglaste. Otrzymaliśmy spory zastrzyk wiedzy o chorobach, szkodnikach oraz ochronie roślin. Teraz tylko to zapamiętać :rolleyes:

Sure - niestety nie mieli kielichowca, więc tylko berberysik mam dla ciebie

 

berberys Thunbergii 'Sunsation"

 

Arco - u ciebie już jest pięknie...:)

Nadulko :rolleyes:

Tar- ja też długo czekałam...ponad tydzień od wpłaty.

Edytowane przez Alunek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka... jak dawałaś włókninę to najpierw sadziłaś, a potem włókniną, czy najpierw włóknina a potem nasadzenia?

 

Miałam nasadzenia gdy kładłam włókninę. Zdarza się (nawet często),że dosadzam na rabatach z włókniną.

 

Sure, masz czas i ochotę przyjechać do mnie w czwartek lub piątek? Jestem w domu po 17.30:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatko, spróbuj ponegocjować z Juniorem...

Mam już weekend zajęty dlatego wolę piątek:rolleyes:

 

 

Jestem już prawie zdecydowana,że inna ekipa będzie stawiała ogrodzenie. Niestety ten który miał robić nie raczył poinformować mnie,że nie wyrobi się w ustalonym terminie i przyjdzie miesiąc później. Gdyby nie przypadek,że spotkaliśmy się na ulicy to dalej czekałabym. Nawet nie zrobił mi wyceny...więc chyba nie zależy mu!!!

 

Dzisiaj jestem umówiona z innym gościem..ma przyjść, wycenić i w przyszłym tygodniu już ruszać z pracami.

Trzymajcie kciuki,żeby tym razem poszło mi lepiej;)

 

Z kowalem jestem umówiona na kwotę i termin :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety...co Wy jeszcze sadzicie?? cały czas cebule?

czy inne roslinki tez??

 

mam zaległości...część cebul wsadziłam od razu jak paczka dotarła do mnie ,a część leży odłogiem.

To jest teraz primo...a secundo to kilka sadzonek prumulek i rozchodników...i nie pamiętam co tam jeszcze kupiłam ...na pewno bylinki. Poza tym podczas wyjazdu szkoleniowego do szkółki Szmit kupiłam berberysa 'Sunsation' i miskanta 'Morning Light'....i też wypadałoby wsadzić je;)

 

Arniko, rogbog, idę do Was popatrzeć na nowe porządki :)

 

Teraz jest bardzo dobra pora na sadzenie z donic. Tylko sadzonek z gruntu nie sadzi się jesienią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...