Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja cebulki zakupiłam już dość dawno, dlatego wszystkie udało mi się posadzić. Co prawda pospiesznie i bez zastanowienia, być może będę musiała robić "przeprowadzki", ale na razie rosną. Ale to, co zamówiłam ostatnio na razie stoi w piwnicy ;)

Alu, ten piątek odpada, bo jednak nie zabieram Młodemu mojego samochodu, ma dużo jeżdżenia i zal mi się go zrobiło. Może następny tydzień?

W końcu kielichowca udało mi się dostać w necie, nawet niebrzydka sadzonka, dzisiaj przyszła paczka. Karton służy teraz kotom do zabawy, tak im się spodobał, ze żal wyrzucać! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech ja tam sie nie przejmuje co inni mysla o moim ubiorze, generalnie kila mnie to. U nas w firmie to wszyscy troche tacy dziwacy jestesmy. A poza mna i kolezanka sekretarka sami faceci wiec im jest wszystko jedno jak sie ubieram:rotfl:

ale piloty w bramach i od alarmow to podstawa, nawet nozki nie mocze ;)

a pamietam jak w zeszlym roku otwieralam brame budowlana oj ciezko bylo. I garaz tez mam uprzatniety dopiero od 2 tygodni :) Tomulek sie postarał. Kochany mąż :)

Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sure, oczywiście :)

 

mam kłódkę na bramie i linkę rowerową na furtce nie wspominając że całość ma jakieś 40 lat i miało egzystować u mnie tylko może pół roku...a jest już 5 lat.... to dopiero wygląda wieśniacko :bash:

 

..ale cierpliwa jestem i w końcu doczekam się porządnego ogrodzenia i bramy na pilota :)...brama garażowa już jest zaautomatyzowana.

Tymczasem muszę zrobić rozszady w garażu po lecie ,żeby już wstawiać samochodzik do środka... strasznie zimno jest rano, a ja ciepłolubna jestem :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czekalam ponad rok na porzadek w garazu, my ogrodzenie zrobilismy od razu, brame robil nam kolega w okazyjnej cenie a automatyke do bramy kupilismytez po okazyjnej cenie przez naszego elektryka. przy naszym Okruszku bez ogrodzenia to strach sie bac.

 

zegnam sie weekendowo, uciekam do domku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alunek, wpadłam z rewizytą. Piekny ogród :). Gdzie Ty znajdujesz na niego czas??? Ja się dwoję i troję i zawsze gdzieś coś "zapuszczę" - albo ogród, albo dom albo pracę... :(.

 

U siebie nie mam na razie zbyt dużo kwiatów. Jakoś nie byłam do nich przekonana... W tym roku jednak zdecydowałam się na odważny krok i kupiłam trochę cebulek. Zobaczymy jak wyjdzie. W zeszłym roku wsadziłam czosnek ozdobny i niestety zmarzł :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...