Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Alunku współczuję-że samochód uszkodzony,ze tyle nerwów Cię to kosztuję,że samochód zastępczy to nie swój własny....Ale spokojnie,wszystko wróci do normy.

 

Ja miałam w grudniu ubiegłego roku taka sytuację-ok.18 dzwoni mój agent ubezp. w sprawie AC-przedłużenie polisy.I pytania czy były jakieś szkody itd.Nie było. Jest piątek wieczór.Zamiaru nie miałam ale mówię do męza-pojedźmy zrobić zakupy na weekend,w sobotę posiedzimy już w domu.MM nie bardzo chciał,ale pojechaliśmy.

Stanęliśmy na parkingu,tylko my i jeszcze moze ze 3 samochody.Robimy zakupy,zajęło to może 30 minut.Wychodzimy,zapakowaliśmy zakupy, ja wsiadłam do auta a mąż-kierowca nie moze otworzyć drzwi...I mói -ktoś Ci walnął w samochód!!! Patrzymy a tam-lewy bok łącznie z cześcią drzwi walnięty...Myślałam,że mnie krew trosita zaleje! I oczywiście zero sprawcy.Nawet na policję nie zgłaszałam bo i po co?Jak sprawca zwiał.

Przyjechaliśmy do domu,dzwonie do agenta,że....właśnie jakiś gamoń uszkodził mi auto.Jeszcze,żeby było mało to na początku 2010 też mi ktoś z cicha pęk wyrwał lusterko i uszkodził karoserię..

...skutki finansowe-większa składka AC odczuje w tym roku.Najgorsze jest to,że żadna w tym moja wina a płacić muszę ja..

 

Alunku głowa do góry:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sure, rogbog - dziękuję Wam:)

 

Już lepiej mi z tym , chociaż jak zobaczyłam moja biedroneczkę dzisiaj ( musiałam podjechać do warsztatu po kilka rzeczy z samochodu) to znowu serce zabolało:(

 

najgorsze jest jednak to ,że u mnie nieszczęścia to chodzą czwórkami..a nie dwójkami ;)

 

..kiedy skończy się ta plaga egipska...

 

 

Ciepło i przyjemnie dzisiaj było. Udało mi się nawet skosić trawkę..może ostatni raz w tym sezonie.

Jutro rano mam zamiar jeszcze troszeczkę pokrzątać się po ogrodzie, a potem szybki wypad do 3m

 

Agatko, chyba jutro będę w 3m,bo z Piotrek chcemy podjechać do Osowej do sklepu sportowego. jak chcesz to mogę wpaść do ciebie w drodze powrotnej. To może być 13-14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alunia, jestem jutro w domu, zapraszam! :)

jeśli interesują Cię sportowe, to niedaleko Auchan jest też Decathlon, ale przyznam, że sama w nim nigdy nie byłam. Nie byłam też w tym nowym TKmax z markowymi ciuchami w Matarni, a podobno warto, bo fajne okazje, koleżanki polecały... ;)

 

Fajne zdjęcia, Zebrinus bardzo podrósł. Czy ten przebarwiający się berberys to Green Carpet? U mnie jesień nie wygląda tak ładnie. I nie ma kto liści sprzątnąć...

makro z pszczółką super! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alunia, jestem jutro w domu, zapraszam! :)

jeśli interesują Cię sportowe, to niedaleko Auchan jest też Decathlon, ale przyznam, że sama w nim nigdy nie byłam. Nie byłam też w tym nowym TKmax z markowymi ciuchami w Matarni, a podobno warto, bo fajne okazje, koleżanki polecały... ;)

 

Fajne zdjęcia, Zebrinus bardzo podrósł. Czy ten przebarwiający się berberys to Green Carpet? U mnie jesień nie wygląda tak ładnie. I nie ma kto liści sprzątnąć...

makro z pszczółką super! :)

 

Agatko, berberys z pierwszego planu to 'Green Carpet' ...z dnia na dzień robi się coraz bardziej czerwony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nihiru, witaj u mnie:)

 

tak to nie jest zasługa photoshopa, lawenda jeszcze kwitnie :) ...ale nie wszystkie

Najprawdopodobniej mam różne odmiany.

Na wiosnę przycinam krzaczki bardzo nisko , tak ok. 10cm od ziemi. Po tym zabiegu ładnie zagęszczają się i później kwitną.

Nigdy nie przykrywałam jej na zimę,chociaż zimy są u nas mroźne i długie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, współczuje stłuczki.

 

Widzę, że w glamurowate klimaty w sypialni idziesz ;) Ja bardziej hotelowe wnetrze planuję.

Z ogrodzeniem możesz już nie zdażyć niestety. Mój sąsiad ledwie podmurówke zalał i reszte odłożył do wiosny bo przymrozki są nocami a i dzień do pracy krótszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie temat lawendy. moja wciaz kwitnie jak szalona a gdzies czytalam ze trzeba ja przyciac po kwitnieniu i najpozniej we wrzesniu. a mamy prawie listopad a moja nie chce przestac kwitnac. oczywiscie dotyczy to tylko lawendy waskolisnej szarej. lawenda francuska dawno mi juz przekwitla. i co robic z ta szara, ciachac dopiero na wiosne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie temat lawendy. moja wciaz kwitnie jak szalona a gdzies czytalam ze trzeba ja przyciac po kwitnieniu i najpozniej we wrzesniu. a mamy prawie listopad a moja nie chce przestac kwitnac. oczywiscie dotyczy to tylko lawendy waskolisnej szarej. lawenda francuska dawno mi juz przekwitla. i co robic z ta szara, ciachac dopiero na wiosne?

 

Nie trzeba przycinac na jesien, tylko zaleca się przycinanie kwiatów przekwitniętych a na wiosnę tak ok 15cm nad ziemią. Lawenda przycinana na wiosnę lepiej zimuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

May, a ty już działasz u siebie?

 

Wszystkie tapety podobają mi się. Którą wybrać ? Pozostałe trzy ściany będą pomalowane szarą Intuicją Magnata. Dodatki typu kapa, pobuchy, pierdołki chce zmieniać , ale generalnie będą w moich ulubionych kolorach bordo, fiolet, fuksja, turkus, czerwień..może srebro:rolleyes:

 

Budowę ogrodzenia już przełożyłam na wiosnę,bo ekipa nr 1 nie zjawia się , a nr 2 zrezygnowała i przez osoby trzecie doszło to do mnie:(

 

Ręce mi opadają na sama myśl o budowlańcach. Jak znaleźć rzetelną brygadę, która nie zrobi mnie w bambuko ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...