Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

że zacytuję klasykę: "Trójkę, Panie! Trójkę wybierz!":)

nie wiem ja Wam, ale mnie te glamurowate wzory tuile coś tam trochę się opatrzyły, a trójka ma bardzo elegancki, graficzny wzór.

jeśli jednak Alunku serce Cię skłania do tamtych, to zignoruj moją bardzo subiektywną opinię:)

 

a te dyskusje o tapetowaniu to na kórej mniej więcej stronie były? chętnie bym poczytała, bo my mamy całkiem odwrotne doświadczenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nihiru, liczę że Nadulka napiszę krótką instrukcję u mnie....czekam:wiggle:

 

co do tapet to każda z nich ma to coś...

jeszcze zastanawiam się i w końcu coś wybiorę. Chciałabym zrobić sypialnię na swoje urodziny ( taki prezencik). Jest jeszcze trochę czasu (miesiąc):rolleyes:

 

Odszukałam już namiary May na dodatki tapicerskie, które będą potrzebne do zrobienia zagłówka...

 

A brat jest już w gotowości ....czeka tylko na sygnał ode mnie :rolleyes:

 

Sure - to jest miniaturowa róża okrywowa 'Alba Meidiland'. Kwiatki ma małe ok 3-4 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w płynie, ale i w proszku chyba też ... u mnie dawali jak mnie pamięć nie myli pozolit zimowy w płynie. Są bańki 5l . Tak moje majstry od wylewki sobie zażyczyli. I pomimo -18*C mrozu na zewnątrz wylewce nic się nie stało, choć nie powiem, bo grzaliśmy dmuchawami... On ponoć daje rade do -5*C....

Jak kupisz i majster domiesza z betonem to nic się nie stanie...

I już widać, że latem budowałaś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

May, a ty już działasz u siebie?

Nie. Odłożyłam to póki mały nie podrośnie. DO tego czasy skończy demolke całej sypialni. Już mam ściany cale porysowane przesywanym przez niego notorycznie obrazem, wyrwany jeden kinkiet i..........napęczniałe od wody komody bo przewrócił odkręconą butelke z wodą a ja tego nie zauważyłam i tak przez noc sobie chłonęło.... Więc cierpliwie poczekam co (odpukać) jeszcze mi wykręci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...