Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Do takich ornamentowych tapet pasuje łóżko z pionowym zagłowkiem szerokosci łóżka. Moze byc zagłowek dosc wysoki, tapicerka pikowana z guzikami lub gładka z dobrej, "bogatej" tkaniny z ozdobnym wykończeniem brzegu np. pinezkami tapicerskimi (jak ten który Ci kiedyś wysłałam).

Poziome jakoś bardziej mi do minimalistycznych klimatów pasują i do tapicerki ale nie pikowanej np. prostokąty bez guzików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Alu....dawno mnie nie było na forum......a tu takie zmiany się szykują!!! Nie mogę doczekać się metamorfozy Twojej sypialni i tego zagłówka. I jeszcze ogrodzenie!!. Super. Cieszę się razem z Tobą.

Z powodu samochodu współczuję...ale na pewne rzeczy nie mamy wpływu......będzie dobrze. Na pewno bez nerwów się nie obyło......ale bedzie juz tylko lepiej.

Pozdrawiam.

 

ps. dziękuję za życzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alus....dopiero doczytałam:(....przykro mi z powodu wypadku!!

żal autka....ale na szczęście Tobie nic sie nie stało:)

 

zdjęcia z ogrodu....jak zawsze zachwycają:)

wszystko takie cudne!!

Jeżeli chodzi o tapetę do sypialni.....to fajnie prezentuje się nr 3 i 6 :)

buziaki:)

 

....jeszcze napisz co to za kapturko ochronne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie po dłuuuugim weekendzie;)

 

Kaluś ,dziękuję :)

 

Kapturki wyglądają o tak....tak na prawdę to jest to worek z agrowłókniny ze sznurkiem

4_max.jpg

 

 

podobno dzisiaj ktoś miał przyjść i zacząć rozbierać ogrodzenie

...a tu jak nie było, tak nie ma :stereo:

Edytowane przez Alunek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesć Ala, moje kapturki czekaja juz od dobrego miesiaca, ale troche drogo wychodza wiec oprocz kapturkow zamowilam tez rekawy ochronne z wlokniny w rolce o takie cos

http://rolmarket.pl/data/gfx/pictures/medium/4/7/1474_1.jpg

 

 

prawie jak kapturki tylko trzeba samemu sznureczkiem obwiazac. Wychodzi taniej jak kapturki i mozna wysokosc dociąc. W sobote bede ciac i przymierzac, zeby czekaly w gotowosci.

 

A z fachowcami tez tak czasem mialam, umowili sie nie przyjechali, nawet telefonu nie odbierali. A mogliby Ci skonczyc przed mrozami to ogrodzenie, przez najblizszy tydzien zapowiadaja u nas w miare cieple dni. Co za ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arni, no ale ty jestes zdolniacha, umiesz uszyc i masz maszynę a ja mam tylko 2 lewe rece do szycia. nawet z guzikami problem :D a kupilas w tym rolmarkecie, bo tam taka agro jest po 69zł. Ja kupilam rekawy, kapturki i agro 50g 1x1*100 (podziele sie z moja mama)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...