Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki :)

 

poproszę adresy mailowe chętnych..

 

W skrócie zjazd: cmentarze i projektowanie zieleni wokół grobów, drugi dzień - warsztaty z gliną ( robiliśmy rzeźby, płaskorzeźby) i metalem ( projekt i wykonanie elementu ozdobnego z tego materiału- rzeźba, przegroda itp ...co komu w duszy grało

trzeci dzień - style w architekturze,rzeźbie, malarstwie + estetyka dnia codziennego- wykłady i ćwiczenia

Edytowane przez Alunek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

 

poproszę adresy mailowe chętnych..

 

W skrócie zjazd: cmentarze i projektowanie zieleni wokół grobów, drugi dzień - warsztaty z gliną ( robiliśmy rzeźby, płaskorzeźby) i metalem ( projekt i wykonanie elementu ozdobnego z tego materiału- rzeźba, przegroda itp ...co komu w duszy grało

trzeci dzień - style w architekturze,rzeźbie, malarstwie + estetyka dnia codziennego- wykłady i ćwiczenia

 

ciekawe zajęcia!

 

poprosze na maila skan....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR, jasne... proszę o info o położeniu rabaty, inwentarzu jaki na niej już jest..może jakieś zdjęcie(a)

Sure - dziękuję:)

Do czasu pracy domowej miałam jedynie ogólną wiedzę o stylistyce japońskiej, więc żeby przygotować projekt musiałam co nieco na ten temat poczytać. To niesamowite, jak wiele ciekawych rzeczy dowiedziałam się, znalazłam strony poświęcone tylko i wyłącznie roślinom wykorzystywanym w tego typu ogrodach.

Zafascynował mnie ogród stworzony przez p. Edwarda Majchera który jest w całości w stylu japońskim i jest udostępniony zwiedzającym http://ogrod-japonski.republika.pl/

Saro- to twoje okolice (Lewin Kłodzki)...:)

Leszku - poszło;)

 

Nie chwaliłam się wcześniej..to teraz pochwalę się..... OGRODZENIE ROBI SIĘ:wave:

w prawdzie na razie jeszcze nie wyszło nic z ziemi...a raczej zeszło pod ziemię, ale i to cieszy jak cholera!!!

 

poczyniłam też pierwszy zakup do nowej sypialni - krzesło do biurka...biurko i regał kupuję w niedzielę w IKEA

 

tapetę wybrałam :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...