Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aluś-super pomyślałaś z tym materiałowym wezgłowiem...mi brakuje oparcia przy czytaniu o materiał a nie płytę...muszę pomyśleć o obiciu....piękna tapeta!!!

 

a Ty kochana w W-fce studiujesz? 2 czy 4 lata?

ja nie wyrabiam od zadanych projektów...a w XII egzaminy semestrialne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Akuś:)

 

ano, w w-wie na SGGW

 

to sa studia roczne i to da sie odczuć. Tempo mamy nieziemskie. Jak dla mnie to powinny one trwać dwa lata, no może 1,5 roku.

co zjazd to mamy inne prace zaliczeniowe..ale jest super!!!

 

same prace? bo u Nas "sprawdziany" i zaliczenia kontrolne....

ja mam 2 lata przed sobą.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje studia mają inny charakter, w końcu to wzornictwo ogrodowe,więc nie tylko rośliny, ale również zastosowanie innych materiałów zdobniczych i użytecznych w przestrzeni ogrodów przydomowych oraz w różnych przestrzeniach publicznych

 

jeśli dobrze doczytałam to ty uczysz sie na technika architektury krajobrazu?

identyczny kierunek znalazłam w szkole rolniczej w moje okolicy..i zastanawiam sie czy tego równiez nie zrobic sobie w przyszłym roku szkolnym. Miałabym blisko do szkoły ( 20 min samochodem ) i tylko 150 zł za semestr.Zastanawiam się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje studia mają inny charakter, w końcu to wzornictwo ogrodowe,więc nie tylko rośliny, ale również zastosowanie innych materiałów zdobniczych i użytecznych w przestrzeni ogrodów przydomowych oraz w różnych przestrzeniach publicznych

 

jeśli dobrze doczytałam to ty uczysz sie na technika architektury krajobrazu?

identyczny kierunek znalazłam w szkole rolniczej w moje okolicy..i zastanawiam sie czy tego równiez nie zrobic sobie w przyszłym roku szkolnym. Miałabym blisko do szkoły ( 20 min samochodem ) i tylko 150 zł za semestr.Zastanawiam się...

 

u Nas przede wszystkim architektura....projektowanie ogrodów to pestka! inwentaryzacja terenów zielonych to jest wyzwanie....+ ochrona arch.kraj.

Edytowane przez aka z Ina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...