Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

to czekamy na fotki

Ala mam tak imponujaca liste roslin do kupienia z przewazajaca iloscia iglakow ze koniecznie wczesna wiosna musimy zrobic sobie wycieczke. mam nadzieje ze dostane wszystko i troche wiecej z listy. a od niedawna podkochuje sie w koreance silberlocke - jest boska. nie powinnam tez odwiedzac wiecej hanutkowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nosi, to malo powiedziane, gdyby nie to ze lisciaste spia i szkolki pozamykane to juz bym zaczynala przebudowe rabat. tyle mojego ze sobie popiele w weekend i porobie fotki badylom ;) ale w ten weekend pewnie w lozku, bo rozbiera mnie przeziebienie. tak konczy sie praca sylwestrowa w ogrodzie w polarku ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tar... a gdzie Ty to zielone wsadzisz??????? Przecież masz już gąszcz.... :o

 

Ja to muszę podumać nad przodem... wzdłuż alejki od furtki i pomiędzy podjazdem w alejką... wystawa raczej hmmm no niby od północy, ale przez większość dnia jest słońce... i z samego rana od wschodu, i ciut południowego i z zachodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sylwestra u nas bylo pieknie, slonce i cieplo - fotki z sylwka w dziennkiu, i tak, grzebalam w ziemii bo mi sie cknilo. a co do nasadzeń to to jaki ja tam mam gaszcz, ja mam jeszcze duuuuzo miejsca poza tym zmiany, przebudowy, rozbudowy :wiggle: zapalalam miloscia ognista do iglakow. kurcze, moj ukochany ma w weekend urodziny, niestety plany nam sie posypaly i musielismy odwolac impre, na pocieszenie zrobie mu chociaz kolacje przy swiecach :) no i lezec bede tez....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W otchłani komentarzy pewnie nie znajdę... a to było z daniką... Bo nooo mogło by być, ale ja tuj nie za bardzo kocham... kosodrzewiny tak i kwitnące, co by nie było roboty. Już jest część nasadzeń...

Mąż pytał mnie czy to co sadzę to będzie już na stałe? a ja mu na to , że to są wędrujące rośliny i kto to może wiedzieć...

Mam jeszcze spory zapas kosówek ( ale nie pytaj mnie o odmianę... kosodrzewinki i już) kilka płożących i te mogę dać... i sama nie wiem co jeszcze mam...

Był koniec roku i inwentaryzacja byłaby potrzebna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...