Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Moja uwaga dotycząca tynkowania jak i zresztą układu podyktowana była tym, że pamiętam jakie były pierwsze propozycje i kierunki planowanego ogrodzenia. Bynajmniej proste i szablonowe ono nie było. Zrozumiałam, że ostateczny wybór to poniekąd kompromis między dopasowaniem do go budynku a upodobaniami do nowoczesnych rozwiązań jakimi była np. inspiracja z nowoczesnym, czerwonym ogrodzeniem. Widocznie się pomyliłam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR, dziękuję za info :)

 

May, nie pomyliłaś się. Jestem fanką nowoczesnych rozwiązań i dlatego pierwotny projekt bardzo podobał mi się. Ponieważ dom wyglada jak wygląda i w tym względzie da się już dużo zmienić,aby był nowoczesny dlatego posłuchałam Waszych rad i strałam sie znależć złoty środek między tym co lubie i tym co będzie pasowało do domu. Jestem ci wdzięczna za wszystkie propozycje i uwagi. Temat wykończenia muru jest otwarty. Cały czas przeglądam mnóstwo zdjęć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że ja nie mam miejsca na ogrodzenie frontowe :D

Mam tylko 2 słupki przy bramie i tyle, wiecej sie nie zmieści. Niestety klinkierowe słupki były postawione przez moich rodziców lata temu.

Co przejeżdzam obok nich to mam ochote obłozyć je gresem :D Brak finansów mnie skutecznie od tego powstrzymuje a i dobrze, że wjazd mam 100m od domu wiec go oglądam rzadko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz jak masz dobrze :p

U mnie ogrodzenie to niestety konieczność z powodu bliskości ulicy (5m) i wędrownych złodziejaszków.

 

Po dłuższej przerwie spowodowanej mnóstwem obowiązków i spraw do załatwienia wypadałoby zakończyć metamorfozę sypialni. przede wszystkim chcę w najbliższym czasie zamówić zagłówek. Zrobiłam już wstępne rozeznanie. Niestety ceny mnie zaskoczyły. Za zagłówek o wymiarze 183x100 na piance 8 cm w obiciu z ekoskóry tapicerzy życzą sobie 500-600 zł , a ze skóry ok. 800 zł. Będę jeszcze pytać innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz jak masz dobrze :p

U mnie ogrodzenie to niestety konieczność z powodu bliskości ulicy (5m) i wędrownych złodziejaszków.

Ja działkę musze mieć ogrodzoną i mam bo inaczej pies wybiegałby na ulicę ale ja mam 2 działkę i wjazd boczny, nieco z ukosa więc nie mamy miejsca na ogrodzenie frontowe.

Mój Karol też zasmarkany ale jakoś daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz :cool:....a mnie on leczy :sick:

 

przychodzą goście i nie mają gdzie zawiesić swoich ubrań...nie ma lustra takiego dużego, w którym można obejrzeć się prawie w całości

 

..ale to się zmieni:D

 

PS. Julce bardzo powoli poprawia się,ale nadal jest bardzo słaba.Na dodatek dostała ropnego stanu zapalnego na wargach i dziąsłach - zostałam w domu. W końcu dziecko ważniejsze od nauki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...