Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Alu witaj.....nie wiem od czego zacząć....tyle rzeczy przegapiłam.....

 

Po pierwsze sypialnia.....ślicznie.....delikatnie, sutelnie......ogrodzenie- no dla mnie bomba.....w końcu cos innego....bardzo mi się podoba, nawet takie niewykończone.

 

Powiedz mi jeszcze czy nie macie tej ścianki między wiatrolapem a holem, czy była? czy ją zlikwidowaliście??......super to wyglada.....ja mam ścinkę przez co wiatrołap jest niewygodny bo mały. Pokazałam mężowi zdjęcie i też mu się bardzo spodobało. A co planujesz tam planujesz??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za brak odpowiedzi:rolleyes:

W domu wciąż szpital... ale już rehabilitacyjny :p

Pani doktor określiła Julci przypadek,jako typowa angina/szkarlatyna- tydzień choroby i tydzień rekonwalescencji

 

Arniko, czytałam ...znam te metody i zawsze od nich zaczynam gdy dopada moja rodzinke przeziębienie lub gardłowe sprawy. Niestety przy anginie one nie działają :no:

 

Akuś, kiedy prześlesz mi?

 

Amtla, miejsca jest sporo,ale szafy żadnej nie chcę

 

Saro, dzięki za tyle pochwał :rolleyes:

 

W projekcie była ścianka działowa między wiatrołapem a korytarzem,ale z niej zrezygnowałam. Lubię przestrzeń :wiggle:Kiedyś myślałam o postawieniu szklanej ścianki...

 

Po prawej stronie od drzwi wejściowych chciałabym postawić ściankę działową(k-g) o głębokości 60 cm, wysokości 210 cm i szerokości 50-60 cm. W niej zamontować drążek na wieszaki, a na dole zamontować jedną półkę. Po lewej strony"wieszaka' chcę postawić niską szafkę/komodę, a nad nią duże lustro. Natomiast po drugiej stronie , koło drzwi garażowych mogłoby być jakieś siedzisko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się należą to i są pochwały......

 

super z tą ścianą wymyśliłaś...też bym chciała mieć taką otwartą przestrzeń...i o dziwo mąż nic nie marudził.....może sie kiedyś zdecydujemy na taki krok...jak będziemy coś remontowac na dole....a nie jest zimno...czy ziąb nie wpada prosto na salony??

 

fajne masz tam plany w tym holu....masz tam duże pole do popisu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz pole do popisu!

Ja wobec szybko brudzących się scian wszędzie - paluszki dziecięce:-) wszędzie, gdzie mogę robię tynki strukturalne i pokrywam werniksem, który tłuszczu i brudu nie przyjmuje - sprawdza się przez kilka lat w wiatrołapie i na schodach. Właśnie zrobiłam drugą stronę schodów, zdjęcia w moim wątku. Polecam. Ja bym tu ciemną brązową ścianę dała, ale dośc gładką, bo płytki w mozaikę masz ułożone - bardzo fajnie ułożone. Oj, ciekawa jestem Twojego pomysłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prawej stronie od drzwi wejściowych chciałabym postawić ściankę działową(k-g) o głębokości 60 cm, wysokości 210 cm i szerokości 50-60 cm. W niej zamontować drążek na wieszaki, a na dole zamontować jedną półkę. Po lewej strony"wieszaka' chcę postawić niską szafkę/komodę, a nad nią duże lustro. Natomiast po drugiej stronie , koło drzwi garażowych mogłoby być jakieś siedzisko...

 

Bardzo fanie planujesz, a jak kolory?

Ja też nie lubię szaf w wiatrołapie, sama mam mały, ale Ty masz dużo miejsca, fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie po przerwie

 

nie miałam netu w domu... i to niestety po części nasza wina. Co jakiś czas mamy uszkodzony kabel łączący nasz dom ze studzienką TP SA. Będziemy musieli go wymienić , na swój koszt niestety, bo okazuje się,że ten co jest to jest złyhttp://forum.muratordom.images/smilies/rant.gif

 

wracam do przerwanego tematu przedpokoju.

 

Malowanie jest już konieczne, bo moje mycie ścian co jakiś czas daje średnie efekty ( farba Dulux). Prawdę mówiąc mam już dość beży i brązów i chciałabym miec białe ściany i jasną tapetę na fragmencie. Jeszcze zastanawiam się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja babcia połamana się wczoraj. Wyszła na podwórko i wywinęła orła. Ma pękniętą kość ramienia, uszkodzoną torebkę stawowa barku. Bidna strasznie jest... Taki prezent zrobiła sobie na Dzień Babci :( Dodam jeszcze ,że nie jest w gipsie,a tylko opatulona bandażami, które sobie ściagą, czym jeszcze bardziej naraża się na ból.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastawienie barku mozna zrobić tylko w znieczuleniu. Niestety anestezjolog nie podjął się usypiania z racji wieku babci - 89 lat. W poniedziałek mama jedzie w babcia do jakieś super hiper specjalisty ortopedy, który ma zdecydowac co dalej Edytowane przez Alunek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...