Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anulku to zdrówka dla babci zostawiam :)

Powiem, że dobrze by było jeść sporo galaretek z nóżek, z rapek kurzych, owocowych, pić wapno, ale naturalne, nie takie z apteki, co to większe spustoszenie zrobi w organizmie niż pożytku..., wędlina np schab w galarecie, i jakieś inne galaretowate.. Chodzi o klej i o to żeby chrząstki i kości się zlepiały.

 

Dobrze, ze już jesteś on line :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka:)

 

Zarobiona jestem :(nie wiem w co łapki włożyć. No w końcu dwa tygodnie nie było mnie w biurze.

Bieżączkę miałam obrobioną, bo pracowałam w domu, ale gorsza sprawa z papierami..

Wczoraj byłam na szkoleniu z zarządzania procesami. Super sprawa!

 

Już nie mogę doczekać się piątku, bo wyjeżdżam z dzieciakami do Karpacza łyknąć trochę górskiego powietrza:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....dopiero doczytałam o babci...bidulka na pewno sie wymęczy i nacierpi......dużo pozytywnej energii ślę....o lekarzach to juz szkoda pisać...trzeba sie upomnieć i byc stanowczym....żeby być w miarę potraktowanym..

 

co do wiatrołapu to czekam na jakies foty....ta ściana dzieląca wiatołap z holem nie daje mi spokoju....przy najbliższym malowaniu, remoncie.....po prostu ja wywalę....napisz mi Alu jeszcze czy zimno nie wpada do części salonowej...bo niby ten wiatrołap jak sama nazwa mówi ma "łapać wiatr"......

 

ja od jutra mam wolne 3 dni i też zamierzam spędzic je z dziećmi na sportach zimowych...juto łyżwy, czwartek sanki a sobota narty.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytulaski posyłam i zdrówka dla Babci :hug:

 

Sara.. ja nie wiem jak jest u Ciebie z tym wiatrołapem... U nas jest wąskie pomieszczenie prostopadle do przedpokoju... nie mam drzwi... z przedpokoju jest duże wejście do salonu... Nawet jak kilka osób wchodzi na raz to jest wymiana powietrza... Nic się nie dzieje. Mam podłogówkę w wiatrołapie gęsto ułożoną i mam przewidziany grzejnik, który nie został jeszcze podłączony, i chyba zostanie w ogóle zdjęty. Grzejnik miał za zadanie dogrzewać to małe pomieszczenie i suszyć rękawiczki ;) .. ale skoro jest ciepło to nie ma takiej potrzeby aby go podłączać...

W związku z brakiem drzwi i otwartym wiatrołapem nie zauważam jakiegoś dużego wychłodzenia odczuwalnego w domu, z powodu otwartego wiatrołapu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny :)

 

Ja też nie odczuwam "przeciągów". Tylko w sytuacji kiedy jest silny wiatr na zewnątrz od strony północnej...ale ten kierunek wiatru jest bardzo rzadko.

 

Na fotki nowego starego przedpokoju będziecie musiały jeszcze trochę poczekać, bo od pomysłu do realizacji może być dług droga :rolleyes::p

jeszcze nawet nie rozmawiałam z kolega, który będzie robił ściankę. No i zastanawiam sie nad podłogą. Najchętniej wywaliłabym te kafle co są teraz...

 

Podobają mi się duże kafle a'la gres w jednolitym kolorze - jasny beż albo szary

 

Zobaczymy , co z tego wyjdzie :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja babcia połamana się wczoraj. Wyszła na podwórko i wywinęła orła. Ma pękniętą kość ramienia, uszkodzoną torebkę stawowa barku. Bidna strasznie jest... Taki prezent zrobiła sobie na Dzień Babci :( Dodam jeszcze ,że nie jest w gipsie,a tylko opatulona bandażami, które sobie ściagą, czym jeszcze bardziej naraża się na ból.

 

Ala, zamieńcie bandaże na orrtezę - kupuje sie w sklepie medycznym i tam dopasowują. Ortopeda powinien przepisać recepte na refundację tej ortezy, ale można kupić wpierw, potem do NFZ z receptą i zwracają różnicę w sklepie po potwierdzeniu. Orteza jest wygodniejsza, łatwiej sie zdejmuje do mycia ciała i nie przesuwa się. U starszych ludzi raczej nie zakłada się gipsów.

I proszę tu nie warczeć na lekarzy jako ogół! Tak jak w każdym zawodzie sa różni ludzie i ci, co powinni byc lekarzami i ci, co nie powinni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotko, nie miałam zamiaru uogólniać.Tylko podejście tego konkretnego lekarza doprowadziło mnie do szewskiej pasji. Sama znam wielu dobrych, z powołania lekarzy dla których pomoc drugiemu człowiekowi lezy na sercu.

 

Mamy teraz takie coś (podobne)

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRfuOfxjCeyXUQAapzkvUK1dOlsyzv22RIa0QClfRPq3i6jaKim

 

dobre?

 

mama była wczoraj u lekarza pierwszego kontaktu, która przepisała babci zastrzyki przeciwzakrzepowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ala, właśnie o to chodzi. Wiesz, ortopedzi to zabiegowcy, nie zawsze wiedzą co to empatia... Ale są i tacy ortopedzi, którzy pacjenta rozumieją...

Chodziło mi tylko o to

....o lekarzach to juz szkoda pisać...trzeba sie upomnieć i byc stanowczym....żeby być w miarę potraktowanym..

Sara78, nie mam nic przeciwko Tobie, bardzo Cię lubię, ale to było nieprzyjemne. Niestety jesteśmy tu przedstawicielami różnych zawodów :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już dzisiaj ...wyjeżdżamy znacz się. Dzieciaki cieszą się przeogromnie. Zastanawiam się, jak uda mi się spakować trzy osoby w dwie walizki.

 

Nie lada wyzwanie :confused:

 

..a na odchodne pokazuję jeszcze raz sypialnię.....z zagłówkiem (i bez)

 

http://i869.photobucket.com/albums/ab257/Alunek/Alunek_interiors/IMG_1594.jpg

 

http://i869.photobucket.com/albums/ab257/Alunek/Alunek_interiors/IMG_1589.jpg

 

http://i869.photobucket.com/albums/ab257/Alunek/Alunek_interiors/IMG_1555.jpg

 

http://i869.photobucket.com/albums/ab257/Alunek/Alunek_interiors/IMG_1552.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...