Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

juz podaje, oni generalnie nie przywoza ale maja roboty w gd, pracownikow z gd i sa w gd czesto, po prostu na zasadzie dogadania sie. ile chcesz tych sosen, bo jakby mieli, bo zawsze mozemy miedzy soba sie zgrac i jednym transportem przywioza, moga do mnie a ode mnie sobie bys juz mogla odebrac (jak sie dogadam z cenami to zamawiam duzo, wyjdzie pewnie caly duzy samochod) . na stronie nie maja wszystkiego, co w ofercie

adres szkolki:

http://www.ogrod.waw.pl/szkolka.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wiekszosc idzie na ukraine (tak mi wczoraj Pan powiedzial) lub na ich wlasne realizacje, generalnie maja dobry stosunek ceny do wielkosci rosliny, ja juz nie chce 15 cm wypierdkow, na pewno wezme pumillo, watererei, sosne pyramidalis, gnoma, compact gem, swierki glauca globosa, koreanki silberlocke, duze kalifornijskie, serbskie nana i wiele innych, byc moze bedzie mial jeszcz pare szt. iseli fastigiate a jak nie to ma cos zaproponowac, ma jakas odmiane swierka pospolitego kolumnowego. tak jak wczesniej wspomnialam wszystkiego na stronce nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo, chce zakupic od razu wszystko do zmian i wreszcie zakonczyc temat, chce to zrobic wiosna zebym latem mogla korzystac z urokow dzialkowania. podczas urlopow chce pojezdzic nad morze a nie ciagle przesadzac.

 

ja to mialam nawet mysl zebys tam podjechala i chcialam Cie naciagac na przywiezienie jakiegos egzemplarza a z duetu sosenek oscistych :D ale sie powstrzymalam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz podaje, oni generalnie nie przywoza ale maja roboty w gd, pracownikow z gd i sa w gd czesto, po prostu na zasadzie dogadania sie. ile chcesz tych sosen, bo jakby mieli, bo zawsze mozemy miedzy soba sie zgrac i jednym transportem przywioza, moga do mnie a ode mnie sobie bys juz mogla odebrac (jak sie dogadam z cenami to zamawiam duzo, wyjdzie pewnie caly duzy samochod) . na stronie nie maja wszystkiego, co w ofercie

adres szkolki:

http://www.ogrod.waw.pl/szkolka.html

Ja potrzebuję 3 sosny czarne Molette, najchętniej przynajmniej ok. 1m wysokości, jeśli nie będą strasznie drogie. Rzeczywiście w ofercie ich nie widzę, ale jeśli mają, to ja chętnie. Rozwiązałoby mi to problem z dojazdem, bo te, które znalazłam, są dość daleko... z tej oferty zresztą więcej mnie interesuje! :)

 

Cześć Alunek, przepraszam, że "wykorzystuję" Twój wątek, wybacz... ale wiem, że gościnna jesteś! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...