Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tarcia, znasz ich http://www.clematisy.pl/kontakt

 

prawie za moim płotem ..i ja ich jeszcze nie namierzyłam ?!

 

Alu, ja znam :) Tzn. W zeszłym roku wybrałam się do nich - a że most był w remoncie, szłam z koleżanką od jej domu z 2 dzieci w wózkach... prawie 2 godziny w jedną stronę. A jak doszłyśmy na miejscu okazało się że owszem, można u nich odebrać zamówiony przez internet towar, ale żadnego oglądania czy macania nie ma. Poza clematisami, które sobie ślicznie i gęsto porastały ogrodzenie :)

 

Możesz kiedyś odwiedzić mnie po drodze do nich czy do Franka ;) siedzę na L4 do wakacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

cześć dziewczyny :)

 

od piątku byłam w szkole, dlatego nie mogłam odpisać wcześniej

 

Sure, zapraszam częściej :D Znam projekty Pieta Oudolf'a. To geniusz rabat bylinowo- trawiastych. Wczoraj miałam wykład o różnych architektach krajobrazu i jego prace też oglądaliśmy. Jak dla mnie to on jest mistrzem.

 

Tar, chętnie podjechałabym do nich , ale jeśli tak sprawy się mają, jak pisze Famelia, to obawiam się,że nie ma po co jechać. Najpierw trzeba do nich zadzwonić, czy prowadzą sprzedaż na miejscu

 

Famelko, co cię udomowiło?

 

Arco, u nas już czuć wiosnę. Pierwsze zakupy zrobione i są już w drodze....a od środy mam zamiar robić porządki w ogrodzie. Najwyższy czas:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, skoro jest tak jak pisze famelia to szkoda czasu. ja czekam na oferte ze szkolki, wiem na pewno, ze oscistych raczej nie bedzie, taki sam problem jest z iseli fastigiate - skonczy sie na iglaki24. albo zapytam w duecie, to maz mi przywiezie jak do wawy na del pojedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Famelio! Gratulacje...ale nie zazdroszcze siedzenia w domu:D:D By rozwiazanie poszlo szybko i bez komplikacji:D

 

Anulku, a o Niedziwiedziu pod Koronowem slyszalas? Co myslisz o nich?

http://niedzwiedz.com.pl/

 

Tak sobie planuje, ze jak wyladuje w Bydgoszczy i posiedze pare dni u Taty to po drodze na skarpe bym sie moze u nich zatrzymala i pogrzebala patykiem w ziemi :p...ale nie wiem co oni sa cenowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, maya.

 

Jeżeli chodzi o sadzonki roślin pospolitych/popularnych np. na żywopłoty (buk, grab, świerk pospolity, ligustr, berberys) to w moich i Ali okolicach chyba najlepsza i przede wszystkim najtańsza jest szkółka w Ropuchach, zaraz przy zjeździe z A1. A ozdobne to chyba dopiero we Franku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci Alu,że mam straszne mało czasu ostatnio.

Ale już prawie wiosna z czego się bardzo cieszę:)

No i mam zamiar poczynić zmiany ogródkowe i mam taką cichą nadzieję,że z Twoja pomocą;)

 

Nadulko, z przyjemnością :)

Ciąża :)

 

Wracając do clematisów - można zakupić w ich sklepie internetowym a odebrać na miejscu. Przynajmniej nie ma się obaw co do warunków transportu ;)

 

GRATULACJE!!!! Kiedy rozwiązanie?

 

Famelio! Gratulacje...ale nie zazdroszcze siedzenia w domu:D:D By rozwiazanie poszlo szybko i bez komplikacji:D

 

Anulku, a o Niedziwiedziu pod Koronowem slyszalas? Co myslisz o nich?

http://niedzwiedz.com.pl/

 

Tak sobie planuje, ze jak wyladuje w Bydgoszczy i posiedze pare dni u Taty to po drodze na skarpe bym sie moze u nich zatrzymala i pogrzebala patykiem w ziemi :p...ale nie wiem co oni sa cenowo...

 

nie słyszałam o Niedźwiedziu :( Na trasie Zblewo-Chojnice jest kilka szkółek ( wiekszych lub mniejszych), ale Frank jest najlepszy!

 

W naszych rejonach jest jeszcze szkółka w Lipinkach Szlacheckich http://www.cyprysik.pl/firma.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę pochwalić , bo strasznie cieszę na sama myśl o tym

 

...wkrótce moje wielkie marzenie zostanie zrealizowane

 

W maju jadę na wystawę CHELSEA FLOWER SHOW !!!!

 

:wave:

 

Chyba muszę kupić dodatkową kartę pamięci do aparatu,aby wszystkie zdjęcia pomieściły się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alu, wyglada na to, ze rh i rosnaca obok nich koreanka sa zaatakowane przez grzyba. rh wykopalam i przesadzilam do nowych donic, opryskalam na fytoftoroze (bo tak to niestety wyglada) tylko teraz sie boje czy nie zaraza mi innych roslin a sa k. mojej ulubionej glauca globosa. moze je jednak wyrzuce, nie chcialabym ci oddawac w prezencie jakiejs zarazy.

 

edit: w donice wsadzilam jeszcze na odkazenie po 5 zabkow czosnku (wiecej nie mialam :) )

Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka :)

 

 

W piątek i sobotę buszowałam w ogrodzie. Kompa nawet nie otworzyłam,aż do dzisiaj. Wybaczycie :p

 

Na wyjazd cieszę się, jak dziecko. Samolot juz zarezerwowany, bilet na wystawę kupiony. Zostało odliczanie...66 DNI do wyjazdu

 

Tarcia, zrobimy seansik zdjeciowy po powrocie. Ze zdrówkiem niestety nie najlepiej. Doszły niestety nowe rzeczy,czyli badania, wizyty ...

 

Jamles, ciekawe w jaki dzień będzie. Może spotkamy się na miejscu :cool:

 

P.S. biorę tylko bagaż podręczny, więc niestety z miejscem będzie krucho :(;)

 

Nihiru, witaj u mnie . Masz rację mój watek jest bardzie ogrodowy niż budowlany,ale takie też są potrzebne. Miło mi będzie gościć Cię częściej :yes:

 

Niech tylko zacznie się zielenić na dworze, a i u mnie w galerii zazieleni się :yes::)

 

Sure :(

 

Kaluś, przepraszam Cię najmocniej:( Zobaczyłam dopiero po długim czasie ,że ktoś dzwonił ( nie wiedziałam ,że to Ty) . Teraz numer już zapisałam i więcej wtopy nie będzie . Obiecuję !

 

Co podsypałaś tym nawozem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...