Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Alu otworzyli juz ten pkt. z roslinami, o ktorym Ci pisalam, dzis zajechalam i ......zostawilam pare stowek. ale mieli sosny osciste, normalnie szok, w zadnych szkolkach ich nie bylo, a jak juz to albo nedzne albo drogo pow. 200 . a tu mila niespodzianka osciste po 38 zl i po 60 zl wieksze. hurtem kupilam 6, bo tyle mi akurat trzeba. wzielam te drozsze ale te po 38 zl tez niczego sobie, ladnie rozkrzewione. i kupilam jeszcze pare innych fajnych roslinek 3 piramidalisy po 60 zl (na kowalach identyczna po 125), ladna wejmutke, 3 kosodrzewiny wysokie uformowane na bonsai 32 zł, i dwa ekstra zakupy ale co, to napisze jak odbiore, w kazdym razie sosenki ok. 150 cm a'la compact gem - bardzo fajne. w przyszlym tygodniu maja miec jeszcze jakas dostawe wiec jeszcze zajade.

w sumie mam juz wszystkie roslinki wieksze na rabatke tylna a to co zostanie to porozmieszczam na skalniaczku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow, fajne zakupy i ceny bardzo zachęcające na więcej :rolleyes: Koniecznie muszę tam pojechać na rozpoznanie. Proszę napisz mi jeszcze raz jat tam dojechać.

 

Jesli chodzi o wrzosowate to bardzo chętnie wziełabym.....po 5 w jednym kolorze x 4-5 gatunków. Problem w tym,że jeszcze nie przygotowałam miejsca. Ale chyba nic nie stanie sie jak trochę posiedzą sobie w doniczkach?

 

Jak możesz to weź dla mnie proszę. Jak umówimy się na odbiór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ala teraz na gieldzie maja wrzoscce, wrzosow nie widzialam. różowe ciemne, rozowe średnie, rozowe jasne, biale, i mase bylinek skalniakowych. cen jeszcze nie znam - tylko wpadlam na chwile, objechalam plac i smigalam do pracy, mam plan by jednak w czwartek podjechac (zmusze sie do wczesniejszego wstania) w piatek rano bede na mierzei prawdopodobnie wiec nie dalabym rady.

jaka cena cie zadowala, tak jak pisalam w ogrodnictwie widzialam po 6zl wrzoscce, na gieldzie licze na nizsze ceny. korci mnie tez na renka podjechac ale tam to juz w ogole o 5 rano musialabym sie wybrac.

roslinki bedziesz mogla odebrac nawet w sobote lub poniedzialek poswiateczny - jestesmy w domku, lub kazdy inny dzien po 17.30 masz do mnie naprawde rzut beretem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na szczescie trawnik zasilony juz ladnie zaczyna sie zielenic, T. juz 3 razy go grabil (ostanie wichury+kora), w sumie ja wszystko popryskalam, poobcinalam. zostaje mi sadzenie i skalniak. to zalatwie w najblizszych tygodniach a potem co najwyzej pielenie a to nie jakies wielkie halo dla mnie. T. musi pomalowac slupki bramy, poprzewozic kamyczki, poprzewozic ziemie itp. bzdety. tak w sumie poza tym co wymienilam nie mam za wiele do porzadkowania na ogrodzie.

gorzej z domem, tam masakra i pobojowicho ;) , okna nie ruszone, firany nie zmienione, lamp nie ma juz 2 sezon;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...