Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jeszcze chwila,a będzie bardziej merytorycznie... bo wyjdziemy na ogrody i będzie działo się :rolleyes:

 

wczorajszy wieczór spędziłam bardzo pracowicie...oczywiście w ogrodzie

zrobiłam małą korektę świerkom, przycięłam lawendę (część), wokół oczka zrobiłam małe porządki.

troche martwi mnie trawa na froncie...niewykluczone,że będę musiała podsiać nową. Zobaczymy...

 

miło popatrzeć, jak przyroda budzi się z zimowego snu :)...(a wraz z nią wracają nowe chęci i zapał ;))

 

P.S. dziękuję Szanownej Redakcji za obiecaną przesyłkę :):hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alu, ile sadzonek szałwii wykopać dla Ciebie? :) Zaznaczam, że szybko rozrasta się w spore kępy.

 

Widziałam u Ciebie piękne białe orliki, w towarzystwie funkii - ile lat ma ta kępka? To jedna sadzonka, czy więcej? Chodzi mi o to zdjęcie.

 

http://i869.photobucket.com/albums/ab257/Alunek/garden/P1060479.jpg

 

Pozdrawiam

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paula odpowiem za Ale (bo chyba dzis jest w szkole) pierwsze koszenie jak trawka bedzie miec 6-8 cm skracasz ja o polowe (na wyzszym stopniu kosiarki) drugie koszenie moze juz byc nizsze. trawe zasililam jak troche sie ukorzenila, sialam w maju zasililam w lipcu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcia, dzięki :)

 

byłam w szkole

 

 

Madziu, to zależy jakiej wielkości kępy będziesz robiła. Wezmę wszystko co masz w nadmiarze...

Jeśli chodzi o orlika, to kępa ma 2 może 3 lata. A tak wogóle, to z nim wiąże się ciekawostka- posadziłam bordową sadzonkę, a w nastepnym roku był juz biały kwiat. Poszukam dowodów w archiwum...

 

a teraz PROŚBA do Was wszystkich:

do 16 maja jest konkurs na piękny ogród ,a ja biorę w nim udział

http://twojogrod.zumi.pl/konkurs/1829,konkurs-ogrod.html

MOGĘ LICZYĆ NA WASZE GŁOSY ????

Do prowadzącego baaaardzo mi daleko,ale może z Waszą pomocą będę bliżej :)

Z góry bardzo dziękuję :):hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję oddanie głosu :)

Powodzenia :)

 

Agata ... masz racje... Ale powinna zrobić osobny link tylko z ogrodem/ogrodami i linkami różnych może szkółek czy też propozycji ogrodów.. A może to za wiele??????

Ale Swój to powinna pokazywać o każdej porze roku i dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARDZO WAM DZIĘKUJĘ ZA ODDANE GŁOSY :):):)

 

aby zagłosować należy wejść na stronę zumi, oddaję głos. Wtedy system zada pytanie czy chcesz zagłosować przez konto onet lub facebook.

 

Aktualna ilość głosów dla mnie to 5, a Lubię to - 33. Ciekawe dlaczego jest taka rozbieżność. Chyba kliknięcie na Lubie nie jest równoważne z oddaniem głosu :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a btw, zdjęcia śliczne. Alu, powinnaś zrobić sobie galerię zdjęć i dać link w profilu. Teraz są rozrzucone po całym wątku, a w jednym miejscu to dopiero robią wrażenie! :yes:

 

Agata ... masz racje... Ale powinna zrobić osobny link tylko z ogrodem/ogrodami i linkami różnych może szkółek czy też propozycji ogrodów.. A może to za wiele??????

Ale Swój to powinna pokazywać o każdej porze roku i dnia :)

 

skoro tak mówicie, to chyba pomyslę o tym :rolleyes:

 

muszę Wam zdradzić,że od jakiegoś czasu myślę o własnym blogu ogrodniczym. Niestety z braku czasu jeszcze nie moge zabrać się za niego. Może jesienią będę miała więcej czasu i wtedy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alu,

 

mam pytanko odnośnie nawozu do trawy, a mianowicie- mój trawnik jak narazie ma powierzchnię ok 2500m2:) i widziałam, że polecacie tutaj Florovit do trawników- ale jak sobie przeliczylam ile by mi go było potrzebne- to bankrucywo murowane:) czy możesz mi polecić cos innego?

myślałam o polifoskiej (azofoskiej ) a później dodatkowo o saletrze amonowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...