Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nadulko :hug:

 

Paulo,

2500 metrów robi wrażenie...łoł :o nawozy są niestety kosztowne ...zbyt kosztowne. Dwa lata temu, kiedy trawnika miałam znacznie więcej niż obecnie, kupiłam nawóz wiosenny ogólnego przeznaczenia w centrali zaopatrzenia rolnictwa. Cena w przeliczeniu na kg była o wiele korzystniejsza niż specjalistyczny nawóz z typowego sklepu ogrodniczego. Radzę,żebyś poszukała takiego pkt w swojej okolicy...

Jednocześnie zastanowiłabym się,czy warto aż tak duży trawnik planować. Ja mam jakieś 500 metrów trawy i będę go pomniejszać. Możesz pokazać plan zagospodarowania twojej działki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARDZO WAM DZIĘKUJĘ ZA ODDANE GŁOSY :):):)

 

aby zagłosować należy wejść na stronę zumi, oddaję głos. Wtedy system zada pytanie czy chcesz zagłosować przez konto onet lub facebook.

 

Aktualna ilość głosów dla mnie to 5, a Lubię to - 33. Ciekawe dlaczego jest taka rozbieżność. Chyba kliknięcie na Lubie nie jest równoważne z oddaniem głosu :confused:

 

ja oddawalam przez oneta i glosik od razu sie dodal. fejsy i inne naszeklasy nie dla mnie, tam nie zarejestruje.

 

i stanowczo jestem ZA galeria :yes: Ala juz Cie kiedys pytalam ale chyba umknelo - masz wiecej fotek swojego skalniaka? jak tak to wrzuc prosze albo na maila wyslij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja oddawalam przez oneta i glosik od razu sie dodal. fejsy i inne naszeklasy nie dla mnie, tam nie zarejestruje.

 

i stanowczo jestem ZA galeria :yes: Ala juz Cie kiedys pytalam ale chyba umknelo - masz wiecej fotek swojego skalniaka? jak tak to wrzuc prosze albo na maila wyslij.

 

ja też oddałam głosik przez oneta

fejsa też nie mam i raczej nie będę miała;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadulko :hug:

 

Paulo,

2500 metrów robi wrażenie...łoł :o nawozy są niestety kosztowne ...zbyt kosztowne. Dwa lata temu, kiedy trawnika miałam znacznie więcej niż obecnie, kupiłam nawóz wiosenny ogólnego przeznaczenia w centrali zaopatrzenia rolnictwa. Cena w przeliczeniu na kg była o wiele korzystniejsza niż specjalistyczny nawóz z typowego sklepu ogrodniczego. Radzę,żebyś poszukała takiego pkt w swojej okolicy...

Jednocześnie zastanowiłabym się,czy warto aż tak duży trawnik planować. Ja mam jakieś 500 metrów trawy i będę go pomniejszać. Możesz pokazać plan zagospodarowania twojej działki?

 

no narazie niestey aż tyle trawki jest:) oczywiście będzie sukcesywnie pomniejszany o kolejne rabaty, ale to oczywiście wymaga czasu.

alu wyślę ci na priv, bo cos nie mogę tu dodac- mam w pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paula, prześlij mi na maila. W PW podałam adres :)

 

Nie znam twojej działki,ale pomyślałam sobie o łące kwietnej, którą tnie się tylko kilka razy w sezonie i nie trzeba jej nawozić..

 

..ale u ciebie to raczej działka leśna z tego co pamiętam...Jeśli mylę się , to mnie popraw

 

Tarcia, skalniaczek przy oczku czy raczej to co mam za oczkiem na górce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosik oddany. Ale mam nadzieję, że to nie internauci zdecydują, który ogród jest najpiękniejszy... bo jest tam mnóstwo ciekawych ogrodów z punktacją 0, a prowadzą największe koszmarki i zmory:(... i te niestety mają po kilka nawet tysięcy głosów:o

Przykład: "Ogród... oazą spokoju":lol2: dodany przez Misia3ka -1123 głosy

http://m.onet.pl/_m/bd98f734c8ba067f5520c26ebc066c79,10,34.jpg

 

albo... "Część rekreacyjna - ZIELONY RAJ" :lol2: dodany przez bartekj - 1844 głosy

 

http://m.onet.pl/_m/8159efd57e4c3031ab741eb0e9abb638,10,34.jpg

 

 

Ja pierniczę:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie działka była rolna:) dookola lasy i pola:) chciałam mieć trochę zielonej trawki:) mogę Ci ewentualnie wysłać wieczorkiem na @ fotki, jak to wygląda obecnie tzn. po zagospodarowaniu jednej strony- oczywiście nie skończone jeszcze- brakuje roślin, ale przecież nie odrazu Rzym zbudowano:) moze byś mi cos doradziła?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosik oddany. Ale mam nadzieję, że to nie internauci zdecydują, który ogród jest najpiękniejszy... bo jest tam mnóstwo ciekawych ogrodów z punktacją 0, a prowadzą największe koszmarki i zmory:(... i te niestety mają po kilka nawet tysięcy głosów:o

Przykład: "Ogród... oazą spokoju":lol2: dodany przez Misia3ka -1123 głosy

http://m.onet.pl/_m/bd98f734c8ba067f5520c26ebc066c79,10,34.jpg

 

albo... "Część rekreacyjna - ZIELONY RAJ" :lol2: dodany przez bartekj - 1844 głosy

 

http://m.onet.pl/_m/8159efd57e4c3031ab741eb0e9abb638,10,34.jpg

 

 

Ja pierniczę:bash:

 

hehe też o tym pomyślałam ,oddając głos na Alę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosik oddany. Ale mam nadzieję, że to nie internauci zdecydują, który ogród jest najpiękniejszy... bo jest tam mnóstwo ciekawych ogrodów z punktacją 0, a prowadzą największe koszmarki i zmory:(... i te niestety mają po kilka nawet tysięcy głosów:o

Przykład: "Ogród... oazą spokoju":lol2: dodany przez Misia3ka -1123 głosy

http://m.onet.pl/_m/bd98f734c8ba067f5520c26ebc066c79,10,34.jpg

 

albo... "Część rekreacyjna - ZIELONY RAJ" :lol2: dodany przez bartekj - 1844 głosy

 

http://m.onet.pl/_m/8159efd57e4c3031ab741eb0e9abb638,10,34.jpg

 

 

Ja pierniczę:bash:

 

wlasnie tez sie zastanawialam, ze najwieksze koszmarki maja najwiecej pkt. a naprawde piekne ogrody po 0 pkt. to jakas lipa z tym konkursem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo taaaakkkkkk :)

 

I to duuuuuużo zdjęć....

 

Wczoraj grzebałam u siebie przy tarasie...

jaki ja mam tam misz masz... masakra...

jakby któraś w Was wpadła to bym po łapach dostała.. ale to co mam w ziemię wetknięte to mnie się podoba. I co ja mam zrobić.. ja nie wiem co to eliganckie... jak mi się zielonym do góry podoba to go koło tarasy sru...

 

A może byś Ala z Tarcią w weekend majowy się wybrała do nas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...