Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kwiatki za krzakami - to nie jest dobry pomysł...

 

pęcherznice, berberysy ( oczywiśnie nie wszystkie) świetnie nadają się na nieformowane żywopłoty

 

i w ogole to pecherznice to duze krzaczory. ja u siebie wzdluz 1 boku ogrodzenia sadze pecherznice darts'gold, docelowo beda jako zywoplot (kiedy juz zdejmiemy wikline) przed nia mam wierzby pendule na pniu, hakuro i nizsze krzaczki, zolto zielona pecherznica robi swietne tlo. podoba mi sie tez diabolo ale na tle wikliny bylaby prawie niewidoczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tez racja co innego że gdy kupilismy pieska wokoło było tylko błoto

ale to typ pies-ogrodnik

złośliwie potrafił mi rano wykopywać wszystkie rosliny posadzone wieczorem

 

teraz troch się uspokoił ale i tak zdarzają mu się wpadki

a zniszczona trawa to też wina moja bo nie ma do końca zrobionego kojca :)

a tak było jak był mały

ogrodz1.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękny kawaler ..rozrabiaka :rolleyes: i budzi respekt. W dzieciństwie byłam dwa razy pogryziona przez owczarki,ale moje pieski wyleczyły mnie ze tego strachu

 

ja wolę mieć psicę w domu...

 

rok po przeprowadzce mieliśmy nocne włamanie do domu...i tylko dzięki naszej suni, która nie pozwoliła złodziejom wyjść poza pomieszczenie gospodarcze, uchroniliśmy się od kradzieży.

 

z nią czuję się bezpieczniej :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nam tez dziewczynkę... ale robi hałas jak ktoś wchodzi.. na każdego inny.. na męża, na syna, na starszego syna... na każdego inaczej, a jak już ktoś obcy wchodzi to masakra jest...

Czujna jest jak nie wiem.. i po co mi wielki pies.. śpi ze mną, mnie broni, krzaków nie niszczy, doniczki pomaga jako jedyna moja dziewczynka ogrodniczka nosić...

Jest lepsza o stokroć od labków czy goldenków ( nie to, że ich nie lubię, a o to , że nie zaszczekają i zaliżą złodzieja jak wejdzie)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...