Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

w ogrodzie te kilometry zrobiłaś?

 

 

 

może być skalniak z kamieniami?

 

..a tak wogóle Paula, ty chyba mieszkasz w rejonie , na którym szukam szkółek b.dobrze zaopatrzonych (wyżej o tym pisałam). Nawet będę w Twojej okolicy wkrótce....Jutro wyjeżdżam na audyt do naszej siostrzanej firmy (okolice Zielonej G.), wracam w piątek wieczorem. Jeżeli znajdę czas to chciałabym zrobić rekonesans okolicy ;)

 

Z kamieniami? no w sumie mogły by być:)

 

o jak fajowo:) ja mieszkam 40 km od Zielonej Góry:)także jak będziesz gdzieś blisko to zapraszam:)

koło zielonej jest taka jedna fajna szkółka, do której często jeżdżę w Przytoku: http://www.szkolka-przytok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcia, w domku fajnie mieszka się,ale sprzątania niestety więcej...dużo więcej :bash:

Moje dzieciaki powoli właczam w domowe prace,bo niestety sama już nie wyrabiam. Syn pomaga mi w pracach domowych a córa w ogrodzie. Wolałabym,żeby było odwrotnie,ale chyba nie da się...

 

Kawika, zrywanie darni to chyba najcięższa robota jaka znam..wczoraj to samo robiłam. Udało mi się zerwac jakiś metr i zrobiło się ciemno.

 

Paula, dzięki za namiary :) Bardzo fajna ta szkółka ma wszystko co będę potrzebowała.

 

Ja będę k.Szprotawy. Jadę z koleżanką z pracy,ale to niebyłby problem. Gorzej że mogłabym podjechac do ciebie albo jutro w godzinach popołudniowych lub w piątek rano. Nie wiem czy pasuje ci. Możesz napisać na pw mi swój adres i telefon.\

 

 

 

.... nie pochwaliłam się jeszcze wczorajszymi zakupami, jakie zrobiłam na targach ogrodniczych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcia, w domku fajnie mieszka się,ale sprzątania niestety więcej...dużo więcej :bash:

Moje dzieciaki powoli właczam w domowe prace,bo niestety sama już nie wyrabiam. Syn pomaga mi w pracach domowych a córa w ogrodzie. Wolałabym,żeby było odwrotnie,ale chyba nie da się...

 

Kawika, zrywanie darni to chyba najcięższa robota jaka znam..wczoraj to samo robiłam. Udało mi się zerwac jakiś metr i zrobiło się ciemno.

 

Paula, dzięki za namiary :) Bardzo fajna ta szkółka ma wszystko co będę potrzebowała.

 

Ja będę k.Szprotawy. Jadę z koleżanką z pracy,ale to niebyłby problem. Gorzej że mogłabym podjechac do ciebie albo jutro w godzinach popołudniowych lub w piątek rano. Nie wiem czy pasuje ci. Możesz napisać na pw mi swój adres i telefon.\

 

 

 

.... nie pochwaliłam się jeszcze wczorajszymi zakupami, jakie zrobiłam na targach ogrodniczych ;)

 

 

Alu,

 

ja jutro będę w domu ok 19:( ale jesli Tobie pasuje to nie ma problemu, w piątek rano o której by Ci pasowało?

Wyslałam na maila adres i tel:)

 

to pokazuj te zakupki:)

 

Tam na tej szkółce w Przytoku naprawdę są fajne rosliny i obsługa bardzo fajna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paula, dam ci jutro znać...

 

Kawiko, nie ściśnie raczej...bo aż tak nie zaszalałam ;) tylko dwi siatki...

 

wczorajsze zakupy:

 

1. czerwone pelargonie bluszczolistne -6 szt.

2. trawki Carex comans 'Bronze' - 6 szt.

images?q=tbn:ANd9GcTA9udKC2y3NFlUwnuij-2AiCR7BpQ-dIExm1rAW5mt5JagfbUz

 

3. jaskier biały peoniowy - 3 szt.

 

images?q=tbn:ANd9GcSqDfFKbTKeddrJpL_noGpIxEPIZ25fjnn-FFZuaFalyKS5QGcG

 

3. jaskier różowy peoniowy - 3 szt.

 

images?q=tbn:ANd9GcQm1zDQMpqjtOmV672rJq6h50udfHSnM7WyHKln4Dywe3j83eFt

 

4. heliotrop - 3 szt.

 

images?q=tbn:ANd9GcQIVFyK2cFY5xnBxduKPURR17vMoA-YoglAkyKDi7NHTHOquY4C

 

5. begonia stale kwitnąca biała - 5 szt.

images?q=tbn:ANd9GcTzCtcfvh1_Xw2j5QyWkK-4LQILZburyzbs6ZOE-oUJugLRqDLV

 

6. miskant ( nazwa nieznana) - 1 szt. (zrobię real foto)

 

7. rozmaryn i tymianek

Wszystko już wsadziłam, a jak wrócę z pracy to ofocę. Wszystkie roslinki oprócz miskanta i pelargoni trafiły na nową rabatę, na której sa jeszcze fioletowe irysy i kocimiętka. Chcę tam jeszcze dodać jednoroczne: smagliczkę nadmorską, lewkonie i czarnuszki...może jeszcze dokupie irysa w kolorze jasnoróżowym

 

 

i to tyle.... za tydzień jadę na kolejny kiermasz. Tym razem do Starego Pola :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuuu no jak nie ściśnie no jak?????

 

a ja kocimiętkę chcialam w tym roku no i myślałam ze to takie szybkie szast prast a tu wysiać musze i dopiero na przyszły rokbędzie sie nadawać buuu

a miałam nadzieję ze mi komary odstraszy hehehehe

 

ja kupiłam

lawendę, macierzankę i armerię czy jakos tak na mój mini skalniak

 

spadam teraz ale później zaglądnę

cmok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paula, dam ci jutro znać...

 

Kawiko, nie ściśnie raczej...bo aż tak nie zaszalałam ;) tylko dwi siatki...

 

wczorajsze zakupy:

 

1. czerwone pelargonie bluszczolistne -6 szt.

2. trawki Carex comans 'Bronze' - 6 szt.

images?q=tbn:ANd9GcTA9udKC2y3NFlUwnuij-2AiCR7BpQ-dIExm1rAW5mt5JagfbUz

 

3. jaskier biały peoniowy - 3 szt.

 

images?q=tbn:ANd9GcSqDfFKbTKeddrJpL_noGpIxEPIZ25fjnn-FFZuaFalyKS5QGcG

 

3. jaskier różowy peoniowy - 3 szt.

 

images?q=tbn:ANd9GcQm1zDQMpqjtOmV672rJq6h50udfHSnM7WyHKln4Dywe3j83eFt

 

4. heliotrop - 3 szt.

 

images?q=tbn:ANd9GcQIVFyK2cFY5xnBxduKPURR17vMoA-YoglAkyKDi7NHTHOquY4C

 

5. begonia stale kwitnąca biała - 5 szt.

images?q=tbn:ANd9GcTzCtcfvh1_Xw2j5QyWkK-4LQILZburyzbs6ZOE-oUJugLRqDLV

 

6. miskant ( nazwa nieznana) - 1 szt. (zrobię real foto)

 

7. rozmaryn i tymianek

Wszystko już wsadziłam, a jak wrócę z pracy to ofocę. Wszystkie roslinki oprócz miskanta i pelargoni trafiły na nową rabatę, na której sa jeszcze fioletowe irysy i kocimiętka. Chcę tam jeszcze dodać jednoroczne: smagliczkę nadmorską, lewkonie i czarnuszki...może jeszcze dokupie irysa w kolorze jasnoróżowym

 

 

i to tyle.... za tydzień jadę na kolejny kiermasz. Tym razem do Starego Pola :)

 

bardzo fajny ten heliotrop, a begonie kilka szt. i aksamitki posadziłam u siebie z 1,5 tyg temu i mi zmarzły:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo z lawendami, nie zanosi sie na odbicie (na szczescie nie mialam ich duzo), kupie w tygodniu pare sadzonek, sasiad rano przywiozl mi kamienie na skalniak, ladne, takie kanciaste, jeszcze chce dokupic pare plaskich i chyba bede musiala tez ziemie domowic, bo nasz kupka sie konczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracają jeszcze do kiermaszu ogrodniczego, to widziałam kilka fajnych okazów sosen. Ale ceny mieli taki,że szok... no i bez żadnej etykietki znamionowej

Tarcia, ty to pewnikiem coś byś kupiła.

 

na razie nie mam gdzie wsadzac, szykuje sie do skalniaka, musze pare nizszych ciekawych karlowych odmian iglaczkow kupic i zadarniajacych, w tygodniu bede na gieldzie zeby kupic jakies fajne. rozejrze sie za wrzosccami dla Ciebie, i od razu kupie troche lawendy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...