Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

aaaaaaaaa może któraś ma do rozdania jakieś roślinki hihihiih

ja z otwartymi ramionami zagarnę wszystko co jest hihihih;)

 

co potrzebujesz?

 

aaa zastanawiam się nad środkiem odstraszającym psy i koty jest taki w płynie i w proszku brosa jaK MYŚLICIE SPRAWDZA SIĘ?

sprawdza się

proszek odstraszający wypróbowałam kiedyś na kocich kawalerach, które obsikiwały mi dom w czasie wiosennych uniesień. przez jakiś czas był spokój

 

 

Kawiko, aby wiedzę posiąść trzeba trochę siedzieć w temacie, czytać ,pytać itd.

ja poszłam o krok dalej, bo na stare lata zachciało mi się jeszcze studiów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój ogród jest na 25 miejscu z 23 głosami...ale "koszmarki" z plastikowymi posągami, które jeszcze niedawno miały po kilka tysięcy głosów zniknęły

 

czyli rzeczywiscie jakas ustawka albo foruma czytaja ;) poprosze mojego T. zeby tez zaglosowal i jego kumpli w biurze tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ala a kiedy jedziesz w kierunku Katowic ???

 

Zapraszam jakby co... i służę obsługą Śląska i Zagłębia... tą ogrodniczą :)

Ale nie mam prawie pojęcia co ja mam na swojej działce....;)

 

na razie nie mam zadnych planów w tym kierunku,ale koleżanka zaprasza mnie do Bytomia, więc będzie na trasie. Ale to dopiero w wakacje czyt. lipcu

Edytowane przez Alunek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dawno u Ciebie nic nie pisałam ale....bywam często podglądam, słucham rad udzielanych innym :) ...... głosik również oddałam...

Mam pytanko, czy kupowałaś już cokolwiek wcześniej na tragach w Starym Polu? Bo ja mam złe doświadczenia z zakupami drzewek owocowych - nic sie nie przyjęło :-(.... teraz też się wybieram ale po gazanie i osteosperum i może jakieś iglaki na pniu....:)

Pozdrawiam

Nina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocimiętkę wczoraj rozsadzałam ,ale mam jeszcze jedną w zanadrzu i mogę sprezentować ci. Trawki też się znajdą ;)

 

wysyłka dopiero po weekendzie majowym, bo jutro wyjeżdżam i do piątku nie będzie mnie w domu. oki?

 

Alusia kochana oczywiście że poczekam będe tu zaglądać i jak będziesz mogła wysłac to daj znać oczywiście koszty wysyłki pokrywam :)

cmok cmok cmok!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko na chwilkę zaglądam

 

Nina, nie mam żadnych doświadczeń, bo pierwszy raz bedę na tych targach. Nauczona jednak doświadczeniem nie kupuję żadnych roślin bez oznaczeń skąd pochodzą. Unikam zakupów w marketach ogrodniczych.

 

Kawiko, wrócimy do tematu po dłuuugim weekendzie :)

 

Tarcia, w przyszłym tygodniu będę miała urlop,ale.....tylko w poniedziałek bedę musiała trochę popracować w domu do południa. Kiedy chcesz spotkać się?Dostosuję się.

 

 

Szkółka w Przytoku jest fajnie zaopatrzona i ma kompetentną obsługę. Kupiłam sośnicę i trzy trawki ozdobne :)

 

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tam lubię robić zakupy:)mi pozimie sośnica i arukaria padły:( jakbym teraz miała kupić to nigdy do gruntu-tylko do donic i na zimę do domu

 

Alu nie wiem którędy jechałaś do siebie, ale jakbyś pzrejeżdzała przez Międzyrzecz to tam też jest fajna szkółko- kwiaciarnia. czasami mają fajne rożliny i ceny naprawdę atrakcyjne.

 

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...