Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Alunia, bylam dzis na Kowalach i pytalam o acrocony, tej wielkosci jaka chce 1,2-1,5 m beda jesienia (kopane z bryla), sobie biore 2 szt, jesli bys chciala to ile bo musze wpisac na liste. w szkolce mieli ladne acrocony ale malutkie 30-40 cm po 48 zł.,

oczywiscie nie obylo sie bez zakupow: pecherznice dart's na dokonczenie zywoplotu, 4 diabolo, 2 czeresnie 1 jablon, 5 jalowcow blue arrow (te przy garazu jednak rozsadze - Elfir tez zwrocila uwage, ze sa troche za gesto posadzone) trafilam na lilaka palibina za 33 zl i wynalazlam schowane w glebi 2 przpieknie rozrosniete i zdrowe watereri. no i brakujacego graba lucasa. na razie oprocz lawendy nie planuje zakupow, musze posadzic to co kupilam. trawki na razie zadolowalam az T. zrobi skarpke. Jeszcze raz dzieki za spotkanko oby horty sie przyjely :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

TAR,a ja też dzisiaj byłam na Kowalach. Może się widziałyśmy? :)

Swoją drogą też lilaka Palibin (który był podpisany "bez") i sosnę Watereri oglądałam... ;)

 

a co kupowalas? ja bylam z mezem i 2 taczki zaladowane mialam, ja w granatowej wiatrowce z obledem w oczach a maz w zoltej wiatrowce :) a pallibiny byly w 2 miejscach. ja swojego stargowalam z 38 na 33 zetki :D . watereri, w ktorym miejscu ogladalas, bo ja te przed jalowcami skitrane w kacie i trafilam na 2 ladne okazy, mieli jeszcze z przodu po prawej ale takie nedzarki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co kupowalas? ja bylam z mezem i 2 taczki zaladowane mialam, ja w granatowej wiatrowce z obledem w oczach a maz w zoltej wiatrowce :) a pallibiny byly w 2 miejscach. ja swojego stargowalam z 38 na 33 zetki :D . watereri, w ktorym miejscu ogladalas, bo ja te przed jalowcami skitrane w kacie i trafilam na 2 ladne okazy, mieli jeszcze z przodu po prawej ale takie nedzarki ;)
O, jakaś żółta wiatrówka to mi mignęła przed oczami, ale pewna nie jestem, bo człowiek w tych szkółkach chodzi z nosem utkwionym w roślinach. Pewnie nawet znajomych bym nie zauważyła w takich okolicznościach! :lol2:

A ja kupowałam tylko irgi błyszczące na uzupełnienie żywopłotu i jakieś malutkie kosówki w podobnej roli... Watereri chyba te brzydkie tylko zauważyłam, bo tak tylko teoretycznie rozważam, co kupić, jeśli cisy mi w końcu całkiem padną.. i mnóstwo cudnych badylków wpadło mi w oko przy okazji! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ho

dzień dobry

 

paula sory że wcześniej nie doczytałam ale jakoś odcięta od świata byłam :)

 

moje zasieki to zwykłe deseczki powbijane z kraja rabaty

nic pięknego wręcz obskurnego...ale działa :)

 

chwilowo i tak wszyskie krzaczki bez lisków więc wygląd rabaty to kawał łysej ziemi z badylami heheheh

 

miałam siatkę kiedyś ale siatka psa nie zatrzymała

teraz to moje 35 kg bydlątko siła rzeczy hamuje przed deseczkami

może je po prostu widzi hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alunia, bylam dzis na Kowalach i pytalam o acrocony, tej wielkosci jaka chce 1,2-1,5 m beda jesienia (kopane z bryla), sobie biore 2 szt, jesli bys chciala to ile bo musze wpisac na liste. w szkolce mieli ladne acrocony ale malutkie 30-40 cm po 48 zł.,

oczywiscie nie obylo sie bez zakupow: pecherznice dart's na dokonczenie zywoplotu, 4 diabolo, 2 czeresnie 1 jablon, 5 jalowcow blue arrow (te przy garazu jednak rozsadze - Elfir tez zwrocila uwage, ze sa troche za gesto posadzone) trafilam na lilaka palibina za 33 zl i wynalazlam schowane w glebi 2 przpieknie rozrosniete i zdrowe watereri. no i brakujacego graba lucasa. na razie oprocz lawendy nie planuje zakupow, musze posadzic to co kupilam. trawki na razie zadolowalam az T. zrobi skarpke. Jeszcze raz dzieki za spotkanko oby horty sie przyjely :)

 

1 acrocona poproszę :yes:

Horty na pewno przyjęły się, bo wypuszczają liście :)

 

Ala, pięknie!

:hug:

Rany, Alu na rekache bede nosic:D:D

jak juz bede organizowala bilety to sie przypomne:D

 

Maja

przypomnij się...koniecznie :yes:

Alu, Tobie również bardzo dziękuję za przemiłe spotkanie i zapraszam do siebie. Daleko nie masz. Trawki już znalazły miejsce w ogrodzie - bardzo dziękuję. Jeśli chodzi o szałwię - podeślij mi adres na PW to prześlę Ci kurierem :) Mam jej jeszcze sporo.

 

Pozdrawiam

dziękuję za zaproszenie. Adresik wysyłam na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja przejeżdżałam przez Kowale w sobotę,ale niestety mój T. nie dał się namówić na wizytację szkółki...czuł,że ja tam przepadnę nie na chwilę :D

 

Dziewczynki, jak tylko ogarnę mój dyplom,to obowiązkowo spotykamy sie u mnie, a potem może pojedziemy do Franka..a może jeszcze do Czarnej Wody,oki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjęcia 9 i 10 moja krwawica. Z tym kopaniem popędziłam dalej ...prawie do oczka ( na zdjęciach tego nie ma). Teraz trzeba wybrać trawkę i ją wywieźć, przesadzić tuje na właściwe miejsce...a potem tylko posadzić nowe roślinki :wiggle:

 

Paula, uwielbiam funkie :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alu,

 

A czy jest jakaś magiczna recepta na takie piękne funkie?

 

na zdjęcia 9 i 10 moja krwawica. Z tym kopaniem popędziłam dalej ...prawie do oczka ( na zdjęciach tego nie ma). Teraz trzeba wybrać trawkę i ją wywieźć, przesadzić tuje na właściwe miejsce...a potem tylko posadzić nowe roślinki :wiggle:

 

Paula, uwielbiam funkie :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja przejeżdżałam przez Kowale w sobotę,ale niestety mój T. nie dał się namówić na wizytację szkółki...czuł,że ja tam przepadnę nie na chwilę :D

 

Dziewczynki, jak tylko ogarnę mój dyplom,to obowiązkowo spotykamy sie u mnie, a potem może pojedziemy do Franka..a może jeszcze do Czarnej Wody,oki?

 

oki, ja bardzo chetnie sie znowu spotkam :)

 

http://i869.photobucket.com/albums/ab257/Alunek/garden/IMG_2405.jpg

 

http://i869.photobucket.com/albums/ab257/Alunek/garden/IMG_2397.jpg

buki sa cudne na wiosne prawda? ja sie swoim dzis pozachwycalam, czy to zoltawe drzewko za koreanka to wiaz?

 

na zdjęcia 9 i 10 moja krwawica. Z tym kopaniem popędziłam dalej ...prawie do oczka ( na zdjęciach tego nie ma). Teraz trzeba wybrać trawkę i ją wywieźć, przesadzić tuje na właściwe miejsce...a potem tylko posadzić nowe roślinki :wiggle:

 

 

zanim to przeczytalam dokladnie to samo sobie pomyslalam, ze zabralas sie za przadkowanie haldy ziemii przy ogrodzeniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i szepne tylko na uszko ze T. wlasnie kupil mi prezent urodzinowy Hustawke ogrodowa, ponoc bardzo wypasna, te ktora nam sie tak podobala ale w kieszeni tyle nie bylo 1400 zl. ;) dzis wyhaczyl identyczna w auchan przeceniona na 500 wiec sie nawet nie zastanawial, pani mu na magazynie ostatnia znalazla - od 2 dni byla promocja na ogordowe artykuly, grile, meble itp. ciekawe co jeszcze fajnego mieli:rolleyes: jak hustawka sie zlozy to zapodam fotki :) i nastepnym razem u mnie sie pobujamy w cieplym miejscu przy pergolce:rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ala, pięknie kwitnie wszystko. Czy to białe konwaliowe to kokoryczka?

Czytam, że teraz przygotowujesz się do dyplomu, pewnie masz mało czasu, ale spotkanie i wyjazd do Franka musimy koniecznie zorganizować. Kiedy będziesz wolniejsza?

Mnóstwo pracy wykonaliście z tymi rabatami przy ogrodzeniu, ale efekt będzie super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...